Produkty inspirowane grą Scrabble

2
5847

W czasach, w jakich obecnie żyjemy, oczekiwania dzieci odnośnie prezentów są dość wyszukane, a jeszcze jakiś czas temu dziecięce marzenia wydawały się być skromniejsze. Dziesięć, piętnaście lat wstecz prawdopodobnie wiele dzieci śniło o otrzymaniu popularnych gier planszowych, takich jak Monopoly czy Scrabble. Dziś producenci akcesoriów do domu rozbudzają w nas te sentymenty z dzieciństwa i oferują zakup gadżetów z motywem literowych gier. Są jacyś chętni? 

Marka The Spoon Sisters proponuje kubki z literami, a można ich kupić nawet cały zestaw, czyli 26 sztuk (tyle liter dostępnych jest w angielskiej wersji gry). Są idealne na przyjęcie w stylu Scrabble. Cena jednego to 11,95 dolarów.

Scrabble

Pozostając w sferze gadżetów kuchennych, ta sama marka w cenie 12,95 dolarów oferuje swoim klientom zestaw magnesów na lodówkę oraz podkładki pod kubki za 18,95 dolarów.

Scrabble

Na stronie Truffleshuffle możemy dokonać zakupu ścierki do naczyń – taka prosta rzecz, a może urozmaicić nawet najbardziej przyziemne czynności domowe. Jej cena to 8,95 dolarów.

Ponadto znajdziemy tam też biżuterię inspirowaną tą najpopularniejszą grą planszową – pierścionek można kupić za 6,99, a bransoletkę za 16,99 dolarów.

ScrabbleScrabble

Jeśli naszym skromnym marzeniem jest na przykład piórnik albo kosmetyczka z motywem najsłynniejszych literek na świecie, możemy taki gadżet kupić za  niecałe 8 dolarów.

Gdybyśmy jednak chcieli ozdobić sypialnię albo salon scrabblowymi akcesoriami to Dirtsastudio – sklep dostępny na Etsy.com,  oferuje nam ręcznie wyszywane poduszki. Komplet czterech poduszek kosztuje od około 230 do 320 złotych.

Sklepy internetowe prezentują nam mnóstwo gadżetów z motywem gry Scrabble, jeśli jednak jesteśmy bardziej kreatywni, to możemy zaprosić znajomych na wieczór Scrabble i razem wykonać takie akcesoria – wówczas satysfakcja i zabawa jest gwarantowana w 100 procentach!

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here