Pan Tu Nie Stał!

0
4019

„Nic nie może przecież wiecznie trwać…” śpiewała w jednej ze swoich najpopularniejszych piosenek o miłości Anna Jantar. Dziś o rodzącej się miłości młodych Polaków do PRL mógłby powstać nie jeden hit lub, jak kto woli, szlagier. Z takiej młodzieńczej fascynacji Polską Rzeczpospolitą Ludową zrodził się najpierw blog, a następnie marka Pan Tu Nie Stał.

Sześć lat temu Justyna Burzyńska i Maciek Lebiedowicz pokazali światu swoje eksponaty z czasów PRL, czym w młodzieży wzbudzili  ogromne zainteresowanie, a u starszych obywateli obudzili sentymenty. Zapotrzebowanie rynku na produkty związane z PRL było ogromne, więc duet Burzyńska & Lebiedowicz zaczął projektować rzeczy stylizowane na ten okres pod szyldem Pan Tu Nie Stał. Zdecydowanymi faworytami klientów stały się t-shirty z zabawnie brzmiącymi dziś hasłami. „Dziadostwo”, „Miss Turnusu”, „Zimny drań”, „Sanatorium” czy „Jan Kowalski” to tylko kilka z nich. Oprócz koszulek w ofercie PTNS znajdują się bluzy, czapki, szaliki oraz torby. Ale i to nie wszystko! Swoje mieszkanie możemy wyposażyć w krzesła siatkowe oraz kubki barowe rodem z PRL-u, przetwory oznaczyć stylowymi etykietami, a ulubione torby czy kurtki ozdobić naszywkami „Disco Polo”, „Zuch” i „Obibok wzorowy”. Dodatkowo panie mogą wybierać spośród kilku kolorów lakierów do paznokci firmy Colouralike. Okazjonalnie w ofercie Pan Tu Nie Stał pojawiają się też książki i czasopisma, np. „Majster klepka na ośce”. Wszystko to w atrakcyjnych cenach i świetnej jakości.

„Wyjątkowy humor w nowoczesnym, lekko kpiącym wydaniu, wspomnienia przeniesione na odzież i akcesoria produkowane lokalnie. Dla zdrowych i chorych.” Czy można lepiej zdefiniować wizję dynamicznie rozwijającej się marki, idealnie wpisującej się we współczesne trendy? Nadszedł czas byśmy dostrzegli potencjał, jaki drzemie w polskim designie okresu PRL, umiejętnie wykorzystali jego możliwości i wypromowali go w kraju i za granicą. Tak, abyśmy od przyszłych pokoleń nie usłyszeli: „Polski designie – pan tu nie stał”!

Zobacz również: Obiad polski na koszulce od PTNS

Źródło: pantuniestal.comfacebook.com/PanTuNieStal

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here