Pokój dla małej ogrodniczki

0
2393

Kwiatki, bratki i stokrotki. Kto z nas nie pamięta wesołych piosenek śpiewanych dumnie w trakcie chwil spędzanych w przedszkolu? Jeżeli jednak, już jako rodzic, nadal darzysz specjalnymi względami wszystkie kwieciste motywy, możesz wykorzystać ten wzór podczas aranżowania pokoju swojej córki.

Sklep internetowy Fototapeta4u.pl swoje tapety adresuje do wszystkich tych dziewczynek, którym miłość do kwiatów nie jest obca. Wśród propozycji dekoracji ściennych, można znaleźć wiele roślinnych motywów charakteryzujących się powtarzalnością wzorów, które – połączone z lekkimi, gustownymi meblami – nadadzą wnętrzu niezwykłej lekkości i energetycznego charakteru.

Ale klasyczna estetyka to nie wszystko.  Podczas wybierania kwiecistych motywów w formie fototapety, warto rozważyć zakup produktu winylowego na podłożu z fizeliny. Ten wyjątkowo gładki, satynowy materiał nie tylko sprawdzi się w tych miejscach, w których niezbędna jest podwyższona odporność na uszkodzenia mechaniczne, ale pozwoli na delikatne czyszczenie fototapety, dzięki czemu dekoracja w dziecięcym pokoju nie będzie sprawiała problemów użytkowych.

Zobacz również: Marynistyczne wnętrze

Materiały prasowe: Fototapeta4u.pl

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here