Rękodzieło z Galerii BOA

0
3056

Nadmiar produktów oferowanych w sklepach sieciowych i powtarzalność motywów im towarzysząca niejednokrotnie spędza sen z powiek miłośniczkom unikatowej biżuterii. Jeśli więc w twoją naturę wpisana jest miłość do pojedynczych, ręcznie wykonanych dodatków i chęć wypowiedzenia stanowczego „nie” sztampowym bransoletkom i kolczykom, koniecznie zajrzyj do Galerii BOA

A znaleźć można tu naprawdę biżuteryjne cuda ze szkła, bo ta mała pracownia artystyczna to miejsce, w którym powstają unikatowe kolczyki, naszyjniki i bransoletki hand made. Można by jednak rzec, że ręcznie robiona biżuteria to obecnie produkt ogólnodostępny. Zdziwić się mogą jednak ci, którzy nie wiedzą, że każdy szklany koralik z prezentowanej tam biżuterii został stworzony ręcznie przez Anię Zalewską – właścicielkę Galerii BOA oraz współpracujących z nią artystów.

– Marka BOA powstała z pasji i zamiłowania do rzeczy pięknych, a w szczególności do szkła, które kryje w sobie niesamowity potencjał – mówi Ania Zalewska. – Przetapiając szkło zdarza się bowiem, że nie do końca wiemy czy koralik wyjdzie zgodnie z wcześniejszym założeniem, czy może powstanie coś zupełnie nowego i niespodziewanego. Dlatego najpierw wytapiamy nasze koraliki, a dopiero po wyjęciu ich z pieca zastanawiamy się jakiego typu biżuterię z nich zrobić.

Ale to nie koniec. Jeśli mamy swój pomysł na wygląd koralików, artyści z Galerii BOA realizują również indywidualne zamówienia. Oznacza to, że każdy projekt, który zrodzi się w naszej głowie, możemy w łatwy sposób wcielić w życie z pomocą marki BOA, połączyć z innym materiałem i cieszyć się biżuterią stworzoną przez naszą wyobraźnię.

– Koraliki zawieszamy na srebrze, rzemieniach, sznurkach jubilerskich i wszystkim innym co przyjdzie nam do głowy – dodaje Ania Zalewska. – Dbamy również o to, by były to materiały i surowce najwyższej jakości. Nasze wyroby kierujemy do osób, które poszukują czegoś nieszablonowego i oryginalnego. Aktualnie w naszej ofercie znajdują się kolczyki, klipsy, bransoletki i naszyjniki, natomiast intensywnie pracujemy nad rozszerzeniem naszej oferty. Efekty wkrótce pojawią się w naszej internetowej galerii.

Produkty BOA można kupić w sklepie internetowym Galeria BOA oraz w butiku BRAND BUTIK, który mieści się na warszawskim Wilanowie przy ul. Sarmackiej 5.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here