Kolorowe klamki do drzwi

0
4008

Aranżując mieszkanie, zwykle zwracamy szczególną uwagę na meble. Często pomijamy detale, które są na tyle wkomponowane w wystrój, że ich nie zauważamy. Jednak, aby ożywić mieszkanie, można pokusić się o unikatowe rozwiązania, w tym przypadku różnokolorowe uchwyty i klamki do drzw. Takie komponenty nadają wnętrzom niepowtarzalnego charakteru i bez wątpienia  mogą wzbudzać nie lada zaskoczenie wśród gości.

Out of the Blue Design Studio współpracując z artystami specjalizującymi się w obróbce szkła, stworzyło serię najwyższej jakości dekoracyjnych uchwytów. Zaprojektowano już w nim ok. 500 wzorów, liczba pomysłów stale się powiększa. Wzory są zależne od inwencji twórców oraz techniki i procesu  tworzenia. Innowacyjnym rozwiązaniem są podświetlane klamki, które zmieniają swój kolor po dotknięciu, a zostały stworzone przy zastosowaniu technologii LED.

Kolorowe dodatki dobrze prezentują się  zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i  tradycyjnych lub nawiązujących do stylu retro. Są również niezastąpionym elementem wystroju pokojów dziecięcych – nadają im optymistycznego nastroju. Studio udostępnia również linię klamek zewnętrznych, dzięki którym drzwi frontowe mogą stać się wyjątkową wizytówką mieszkańców domu.

Zobacz również: Mebel, który jest obrazem

Źródło: outofthebluedesignstudio.com | Art Glass Decorative Hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here