Kosmiczny trend na ścianie

0
4744

Nie da się ukryć, że ubiegły rok upłynął w branży fashion pod znakiem jednego z najpopularniejszych trendów 2012 roku, w którym królowały motywy kosmosu i gwieździstych galaktyk, utrzymanych głównie w kolorystyce intensywnego fioletu i różu. Teraz tendencja ta ze świata mody wkracza do mieszkań, jako niecodzienny element wystroju wnętrz.

W zeszłym roku, za sprawą młodego brytyjskiego projektanta Christophera Kane’a, fashionistki z całego świata oszalały na punkcie odzieży z kosmicznymi motywami, zachowanych w granatowych, fioletowych, różowych czy pomarańczowych tonacjach. Ten galaktyczny trend szybko podchwyciły firmy sieciowe, które w kolekcjach ubrań zaczęły proponować swoim klientom modne tematy, nawiązujące bezpośrednio do pozaziemskich, spektakularnych mlecznych dróg.

Kosmos wchodzi do wnętrz!

Rok 2013 nie wróży jednak druzgocącego upadku kosmicznym tendencjom, bo temat ten szybko przenika do innych branż, wpisując się idealnie w kanon produktów must have choćby w kategorii urządzania wnętrz. Najnowsza kolekcja fototapet z motywami galaktyki od marki Fototapeta4u.pl to przerzucenie przepięknych obrazów gwiazd z ubrań na ścianę. Te spektakularne, gwiezdne wzory adresowane są do osób utożsamiających się z potęgą kosmosu. W końcu, jak pisał Paulo Coelho w Alhemiku, „kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie by udało ci się to osiągnąć”. Dlaczego więc nie sprawić sobie prawdziwej drogi mlecznej w salonie, by niebo było bliżej nas?

Zobacz również: Sofa w kształcie białej chmury

Materiały prasowe: Fototapeta4u

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here