Nota prawna

Informacje ogólne

Korzystając z tej strony lub pobierając z niej materiały, użytkownik wyraża zgodę na przestrzeganie warunków przedstawionych w niniejszym tekście. Jeżeli użytkownik strony nie akceptuje przedstawionych poniżej warunków powinien zrezygnować z korzystania z tej strony i pobierania udostępnionych na niej materiałów.

Sposób korzystania ze strony internetowej

Poza ściśle określonymi przypadkami, serwis Designsekcja.pl, służy wyłącznie do indywidualnego i osobistego korzystania. Zezwala się na kopiowanie i przechowywanie jednej, bądź większej ilości stron serwisu Designsekcja.pl, wyłącznie w celu przeglądania na komputerze osobistym lub w formie wydrukowanej.

Użytkownik niniejszej strony internetowej ma prawo, wyłącznie w celu prywatnym i niekomercyjnym, do pobierania oraz drukowania materiałów z całej strony albo jej fragmentów pod warunkiem nie naruszania praw autorskich. Użytkownik przy pobieraniu oraz drukowaniu powinien zachować wszelkie informacje o zastrzeżeniu praw autorskich i praw z rejestracji znaków towarowych na wszystkich pobranych / wydrukowanych kopiach materiałów.

Dane zamieszczone w serwisie

Serwis internetowy Designsekcja.pl informuje i zastrzega, że wszelkie dane zamieszczone na niniejszej stronie internetowej mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny lub reklamowy (artykuły sponsorowane).

Serwis internetowy Designsekcja.pl przykłada ogromną uwagę do poprawności i aktualności wszelkich informacji zawartych na niniejszej witrynie. Pomimo tego nie możemy zagwarantować, że informacje umieszczone w niniejszym serwisie są kompletne i prawidłowe. Prosimy pamiętać, że informacje podane na stronie, z czasem mogą być już nieaktualne.

Serwis internetowy Designsekcja.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w całości lub w części informacji zawartych na niniejszej stronie internetowej bez uprzedzenia.

Odnośniki

Serwis internetowy Designsekcja.pl zawiera odnośniki (linki) do stron internetowych zarządzanych przez podmioty trzecie, nie związane z serwisem Designsekcja.pl. Z odnośników do innych zasobów internetowych użytkownik korzysta na własne ryzyko. Serwis Designsekcja.pl nie odpowiada za informacje wynikające z treści znajdujących sie na stronach zarządzanych przez podmioty trzecie.

Prawa autorskie

Niniejsza strona, w tym jej struktura oraz projekt graficzny, podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r., Nr 24, poz. 83, z późniejszymi zmianami). Jakiekolwiek kopiowanie stron czy jej elementów, informacji, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych na stronach, w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach WWW, w publikacjach elektronicznych lub w wersji materialnej, bez uprzedniej pisemnej zgody serwisu internetowego Designsekcja.pl jest zabronione.

Wyłączenie odpowiedzialności

Serwis internetowy Designsekcja.pl nie ponosi odpowiedzialności za następstwa korzystania z serwisu internetowego, jego zawartości oraz za nieprawidłowe działanie niniejszej strony internetowej lub za przerwy w dostępie do niej. Całkowite ryzyko z tytułu korzystania ze strony internetowej Designsekcja.pl oraz wykorzystania informacji umieszczonych na niniejszej stronie internetowej ponosi użytkownik strony internetowej.

Serwis internetowy Designsekcja.pl nie ponosi odpowiedzialności za formę i treść informacji publikowanych na niniejszej stronie internetowej, w szczególności w zakresie aktualności, dokładności, kompletności oraz przydatności tych informacji.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących zasad korzystania z serwisu internetowego Designsekcja.pl, prosimy o kontakt pod adresem email: info@designsekcja.pl