O nas

Pewnego dnia, kiedy po raz kolejny zdarzyło nam się remontować jakąś część naszego mieszkania, uświadomiliśmy sobie, że kompletnie nie mamy pomysłu na to, jak stworzyć nową przestrzeń wokół siebie. Chcieliśmy mieć w naszym wnętrzu coś wyjątkowego, coś inspirującego na tyle, by przykuwało wzrok wszystkich naszych znajomych. Natchnienia szukaliśmy wszędzie – wokół siebie, w sklepach, w prasie, aż pewnego dnia łącząc wszystkie źródła pomysłów udało nam się stworzyć nasze miejsce, którego nie powstydziłby się żaden entuzjasta dobrego gustu i stylu. Niestety, uzależniliśmy się…

Portal Designsekcja.pl, który powstał z potrzeby nieustannego szukania impulsów wizualnych, jest odpowiedzią na to uzależnienie. Poprzez ciągłe buszowanie w świecie designu, mody, sztuki i podróży pragniemy dzielić się z naszymi czytelnikami tym, co stało się naszą codzienną pasją, która obecnie osiąga ogromne rozmiary. Z natury jesteśmy estetami, dla których to, z jakiego talerza się je i na jakim stole, ma niebagatelne znaczenie. Uwrażliwia nas natura urokliwych rzeczy i podobnie jak Immanuel Kant uważamy, że „piękne jest to, co podoba się całkiem bezinteresownie”.

Dlaczego warto podjąć współpracę z nami?

Bo kochamy w życiu niecodzienne rozwiązania. Dlatego publikując cokolwiek w serwisie, staramy się wybierać te tematy, które nie tylko pozwolą nacieszyć oko, ale również zainspirują do kreowania własnego stylu we własnej kuchni, sypialni, łazience czy szafie. Szalejemy na punkcie awangardowych rozwiązań, sztuki, gadżetów i produktów hand made, których efektywna promocja pozwala na pokazanie „czegoś nowego” większej rzeszy społeczności. I do niej właśnie chcemy dotrzeć z przesłaniem: „Wszystko, co ma w przyszłości nosić miano pięknego i urokliwego, musi mieć swój jedyny i niepowtarzalny kształt”.