Konkurs Little Rose | WYNIKI

87
19011

Niestety… Rolą obywatela, który nie ukończył jeszcze pierwszego roku życia jest siedzenie w domu, kiedy rodzice się bawią. Oczywiście mowa tu o czasie karnawału, w którym tańce, hulanki i swawole są w stanie rozdrażnić (uśpić?) niejednego malucha. Jeżeli Twój brzdąc (lub brzdąc koleżanki) stanowczo protestuje przeciw temu, by mamusia i tatuś mogli wybrać się na noworoczny bal, warto sprawić mu coś, dzięki czemu poczuje się jak prawdziwy karnawałowy elegancik – śliniak-frak od marki Little Rose & Brothers

Little Rose & Brothers to sklep z nietuzinkową odzieżą dla najmłodszych. Wybredni rodzice znajdą tu wiele niekonwencjonalnych propozycji, wśród których królują stylowe dodatki, tj. czapki, kapelusze, legginsy czy getry. Dodatkowo na stronie sklepu można znaleźć wiele ciuszków zachowanych w klimacie retro, a to już coś dla rodziców, którzy w modzie lubią niecodzienne kombinacje w oparciu o styl vintage.

WYNIKI

Po przeanalizowaniu waszych komentarzy, redakcja Designsekcji informuje, że nagrody w konkursie z marką Little Rose otrzymują:

Aleksandra Szczepańska 

Katarzyna Iskrzak

Natalia Rohda

Patryk Torebko

Serdecznie gratulujemy!

 

Dodatkowo na bazie Waszych odpowiedzi stworzyliśmy demoty ze zredagowanymi tekstami laureatów konkursu. Zapraszamy do obejrzenia!

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

87 KOMENTARZE

  1. słodki i pachnący – jak Ewę kuszący, moje małe łapeczki policzą tylko płateczki, może spełni się co marzę – potem dam go innym w darze;)

  2. Płatki wrzucę do wanny.Tata mówił,że mama chce jechać do jakiegoś spama:-) kąpać się w zapachach.No to ma to swoje spamie 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here