3 pomysły na twój pokój

0
3019

Nie ważne czy jesteście przed remontem, czy po, musicie poznać nowe pomysły na fantastyczne wnętrza, które wspólnie proponują sklepy internetowe www.big-trix.pl i www.makeithome.pl. Pierwszy to miejsce, w którym wyrafinowanych wzorów fototapet pod dostatkiem, drugi to platforma dla amatorów wnętrz, szukających niebanalnych, stylowych dodatków włoskich, niemieckich i holenderskich marek (m.in. Blomus, Slide, Teracrea, Teraplast, Deroma). Z resztą zobaczcie sami!

PROPOZYCJA 1: EKO STYL

Wszyscy ekomaniacy z pewnością uraczą się we wnętrzach nie tylko naturalnymi materiałami, ale i wzorami nawiązującymi do tych miejsc, w których dominuje bujna zielona roślinność. Taka też jest fototapeta Floral Style od BIG TRIX, której wtórują eleganckie donice i praktyczny stojak na drewno od Makeithome.pl. Żaden „eko ludek” nie powinien również zapomnieć o tym, że największym dobrem na świecie jest woda – a to już zamanifestować można dzięki obrazowi Water, symbolizującym ten najcenniejszy skarb na ziemi.

Zobacz również: Fototapety z ptakami

PROPOZYCJA 2: WESOŁA GEOMETRIA

Regularne kształty to domena tych osób, które pragną mieć zapięte wszystko na ostatni guzik. Dlatego w ich wnętrzach sprawdzą produkty nawiązujące do geometrii. Ale żeby nie było nudno dodaliśmy tutaj nieco kolorów. Geometryczne tapety i obrazy świetnie sprawdzą się w towarzystwie prostych dodatków, np. donicy „telewizora”, w której nie obejrzy się żadnego filmu, ale za to posadzi ulubioną roślinę lub donicy Deroma, tworzącej niesamowite refleksy świetlne.

Zobacz również: Pomysły do domu i ogrodu

PROPOZYCJA 3: EPICKA NOWOCZESNOŚĆ

Szarość złamana kolorem? Dlaczego nie! Aby stworzyć w domu wnętrze w takich tonacjach, wystarczy poszukać odpowiedniego wzoru na ścianę i dorzucić trochę odpowiednich akcentów, np. donice marki Teraplast. Na przykład takich, jak w propozycji poniżej.

Zobacz również: Stół w kształcie oceanu

Materiały prasowe: big-trix.pl, makeithome.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here