7 śmiesznych śpiworów

0
5877

W chłodne wieczory nie ma to jak zaszyć się w jakimś ciepłym kątku. Najlepszym rozwiązaniem chyba będzie tu śpiwór, dzięki któremu, możemy chociaż na chwilę wcielić się w rolę chomika, śpiącego gdzieś w małej norce. Zobaczmy jednak, co w kwestii śpiworów fundują nam designerzy.

 

1. Śpiwór pizza

Właścicielowi takiego śpiwora, który aktualnie w nim zasypia, powinno się raczej powiedzieć „smacznych” zamiast „słodkich snów”. Istnieje jednak niebezpieczeństwo, że podczas tego smacznego drzemania można stać się ofiarą… jakiegoś ciasteczkowego potwora.

 2.  Śpiwór z niedźwiedzia

Dzięki temu śpiworowi, można chociaż na chwilę stać się misiem, który często leży na podłodze w scenach z amerykańskich kreskówek. To tak jakby na chwilę zamienić się w misia Yogi, ale uwaga! Śpiwór wygląda nadzwyczaj realistycznie.

3. Śpiwór z krzesłem

Pomysł studia Les M przyda się szczególnie tym, którzy jeszcze przed zimą chętnie będą „wietrzyć się” na swoich balkonach lub werandach. Produkt ten to również odpowiedź na standardowe zawijanie się kocem, bo dzięki niemu czytaniu książek lub oglądaniu telewizji nie będa przeszkadzały już zmarznięte stopy.

4. Śpiwór jak kokon

Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak czuje się gąsienica, która w swoim kokonie przeobraża się w motyla? Śpiwór Cacoon, w którym spać można w pozycji embrionalnej, nawiązuje właśnie do tego elementu natury. Wydaje się również, że pomysł jest ciekawy głównie z tego względu, że śpiący w nim człowiek całkowicie traci bezpośredni kontakt z glebą. Co jednak, gdy zerwie się silny wiatr? W tym przypadku oznacza to głównie darmowe kołysanie do snu.

5. Harmonijka dla sekretarki

Praca przy biurku wymaga przez 8 godzin wymaga przerwy. Dla osób pracujących w biurze, designer Forrest Jeessie przewidział więc harmonijkę Sleep Suit, którą można założyć na siebie wtedy, gdy opuszczą nas siły witalne. Pytanie tylko, ile w tym wygody.

6. Śpiwór rekin

Może to nie „Szczęki”, ale znalezienie się w brzuchu rekina, czyli bycie połkniętym żywcem, jest chyba bezcenne, nawet jeśli jest to najzwyczajniejszy rekin pluszowy. Ostatecznie zawsze można nakarmić ten śpiwór w formie żarłacza pluszowymi maskotkami, na które zawsze brakuje miejsca w pokoju dziecięcym.

7. Śpiwór i anatomia

Śpiwór może okazać się również produktem pośredniczącym między atlasem anatomii a osobą, która kształci się w kierunku medycznym.Jeden dobry sen i można poznać wszystkie zakamarki ludzkiego brzucha.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here