Drewniane akcesoria do kuchni

0
6181

Kuchnia jest sercem domu. To w niej spędzamy najwięcej czasu, przygotowując posiłki, które już od progu drzwi witają innych domowników. Jako, że klimat tego miejsca w dużej mierze zależy od przedmiotów, z których na co dzień korzystamy, warto wyposażyć je w drewniane akcesoria. Bo cóż może bardziej ocieplić kuchenne wnętrze jeśli nie drewno?

Ażurowe podstawki, drewniane pojemniki, trwałe i solidne deski do krojenia, albo oryginalne misy na owoce. Akcesoria marki Skagerak, dostępne w sklepie internetowym Calvado.pl, są nie tylko niezwykle praktyczne, ale też odporne na działanie czynników chemicznych i biologicznych. Wszystko za sprawą drewna tekowego użytego do ich wykonania. Drewno to ze względu na znaczną naturalną zawartość substancji oleistych i kwasu krzemowego nie nasiąka wodą. Przedmioty z niego wykonane zachwycają prostotą. Są piękne, przykuwają wzrok niesamowitym designem.

Pudełko na herbatę, dzięki oddzielnym komorom, umożliwia jednoczesne podanie torebek herbaty do parzenia i gromadzenie tych wykorzystanych. Ażurowy pojemnik z przykrywką mogącą w razie potrzeby pełnić funkcję podręcznej deski do krojenia, pozwala elegancko zaserwować różnego rodzaju pieczywo. Oryginalna misa, nawiązująca designem do szkieletu łodzi, może posłużyć jako pojemnik na słodycze, owoce, albo designerską dekorację stołu. Przekąski podane w ceramicznych miseczkach na tekowych podstawkach będą wyglądać naprawdę apetycznie!

Zobacz również: Kolorowe dodatki i fototapety do kuchni

Materiały prasowe: Calvado.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here