Dzieci lubią dobry design

0
3232

Urządzasz pokój dla malucha, Twoja pociecha wyrosła już z dziecięcego łóżeczka? Odwiedź jeden z 7 salonów firmowych Miretto. Znajdziesz tam mnóstwo inspiracji dla wystroju wnętrza dziecka w różnym wieku.

Największym wyzwaniem w urządzaniu wnętrz dziecięcych jest pogodzenie fantazji najmłodszych z bardziej wysublimowanym gustem dorosłych. Priorytetem jest oczywiście zadowolenie dziecka, ale nie można przy tym zapominać o komforcie mamy i taty, którzy spędzają w pokoju dziecięcym wiele godzin na wspólnej zabawie, czytaniu książek czy odrabianiu lekcji.

Zobacz również: Fajna doniczka do kwiatków

Kształtowanie gustu dzieci w pierwszych latach ich życia odbywa się w sposób mimowolny. To jakich wyborów konsumenckich będą dokonywały nasze maluchy w dorosłym życiu, zależy w dużej mierze od tego, jakimi przedmiotami otaczane były w dzieciństwie. Dlatego tak ważne, aby zainwestować w meble i dekoracje o oryginalnym i eleganckim wzornictwie. Wybierając dobrej jakości, produkowane w Polsce meble Miretto mamy pewność, że pokój dziecięcy w naszym domu, nie będzie przypominał kilkunastu innych pokojów dziecięcych widzianych u naszych znajomych. Miretto ma w swoim portfolio kilkanaście kolekcji mebli dla zarówno mniejszych dzieci, jak i nastolatków.

Bezpieczeństwo ponad wszystkim

Kluczowym celem przyświecającym producentowi mebli Miretto jest ich całkowite bezpieczeństwo dla małych domowników. Projektanci mebli uznali tę cechę za absolutny priorytet. W związku z tym szafy, komody, czy regały dla najmłodszych mają zaokrąglone brzegi, zabezpieczenia przed wypadaniem szuflad oraz przewróceniem mebla, a wszystkie farby używane w produkcji posiadają odpowiednie atesty. Marka Miretto zadbała również o komfort użytkowania, wyposażając poszczególne sprzęty w systemy cichego, delikatnego domykania szuflad i drzwi. Współpracująca z Miretto firma Blum, zapewnia dożywotnią gwarancję dla wykorzystywanych w produkcji okuć. To wszystko sprawia, że będziemy spokojni o nasze dziecko, gdy zacznie spędzać coraz więcej samodzielnych chwil w swoim królestwie.

Zobacz również: Durszlak dla gentlemanów

Meble na dobry początek

Miretto to jednak nie tylko bogactwo wzorów mebli, dostosowanych do wszystkich grup wiekowych. W salonach firmowych marki znaleźć można także najwyższej jakości materace firmy Janpol wykonane z pianki, lateksu czy też kokosa. Ponadto, firma oferuje szeroki wachlarz dodatków, w tym plakatów, lampek na biurko i akcesoriów do przechowywania. Bardzo efektownie prezentują się narzuty na łóżko oraz napisy na ścianę, które wykonywane są na specjalne życzenie gości salonów firmowych. Marka Miretto dysponuje siedmioma salonami firmowymi, znajdującymi się w największych miastach w Polsce. Oprócz szerokiego wyboru produktów, Miretto oferuje w swoich salonach fachowe doradztwo w dziedzinie urządzania wnętrz dziecięcych.

Materiały prasowe: Miretto

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here