Geometryczne dywany

0
5722

Jaka dekoracja może okazać się nieodzowną rzeczą w dobrze urządzonym pomieszczeniu? Bez dwóch zdań niekonwencjonalny i przykuwający wzrok  dywan! Co jednak w tym temacie oferują nam designerzy? Zobaczcie sami!

Wyjątkowe dywany z zapałem tworzy projektantka Sonya Winner, której domeną w pracy jest oryginalność i żywiołowość. To z resztą widać wyraźnie na jej kolorowych produktach, które – niejednokrotnie już nagradzane – zostały docenione nie tylko przez dekoratorów wnętrz, stylistów i ludzi z branży home decor,  ale i celebrytów z całego świata. Jak jednak powstają jej niezwykle kreatywne i kolorowe dekoracje?

W jej małym studio w Londynie każdego roku rodzi się wiele nowych projektów – nie tylko nowe modele dywanów z limitowanych kolekcji, ale i propozycje tworzone na indywidualne zamówienia. Sam proces projektowania polega na odpowiednim, ręcznym doborze poszczególnych warstw i faktur – tak, aby było to coś naprawdę unikalnego. Dlatego wielu komentatorów prac projektantki, uznaje jej kolorowe dywany za prawdziwe dzieła sztuki. Czy słusznie? Spójrzcie niżej!

Zobacz również: Dywan na którym rosną kwiaty?

Źródło: sonyawinner.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here