Nowoczesna choinka

4
6279

„Statystyczna” sytuacja przed wigilią Bożego Narodzenia to szał zakupów, wywracanie domu do góry nogami, a czasem nawet ostatnie remonty w roku. Niejednokrotnie zdarza się, że na ostatnią chwilę zwalają się czynności takie, jak pranie dywanów, przybijanie obrazów czy „ogłuszanie” karpia. Ale zaraz, zaraz… Gdzie się podziała nasza choinka?

Jeśli chcesz zapobiec sytuacji, w której 24 grudnia robisz jak zwykle wszystko na ostatnia chwilę i nie masz najmniejszej ochoty nurkować w czeluści piwniczne w poszukiwaniu pudła z choinką i bombkami, możesz skorzystać z pomysłów, jaki oferują firmy specjalizujące się w choinkowych tematach. I tak na przykład Sarah Monkton i jej mąż, którzy mieszkając na Alasce nie byli zadowoleni z jakości żywych choinek tam rosnących, pewnego dnia wpadli na pomysł, żeby stworzyć alternatywne drzewko świąteczne. W ten sposób powstała firma Jubilltree, oferująca zamiast zielonych drzewek, drewniany stelaż, na którym można zawiesić wszystko to, na co aktualnie mamy ochotę.

Co ciekawe drewniane drzewko Jubilltree już samo w sobie wygląda na tyle efektownie, że udekorowanie go samymi światełkami lub minimalistycznymi dodatkami pozwoli uzyskać niecodzienny świąteczny nastrój, przy jednoczesnej oszczędności czasu (i miejsca w piwnicy po noworocznej „rozbiórce”). Jednak, dla tych wszystkich, dla których ubieranie choinki mimo wszystko pozostaje rytuałem a nie tylko niemiłym obowiązkiem, drewniana choinka może być fantastycznym medium do wyrażenia swojej kreatywności. Ostatecznie dobry majsterkowicz podobne drzewko może zrobić sam.

Źródło: jubiltree.com

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here