Potworne krzesło

0
3100

Często się zdarza, że rodzice, którzy strofują dziecko kiedy jest nieposłuszne lub marudzi przy jedzeniu, straszą jednocześnie swoją pociechę różnymi wyimaginowanymi stworami. Tak własnie powstają (w najbardziej delikatnej wersji) powiedzenia typu „nie rób tego, bo przyjdzie Jaga” lub „nie idź tam, bo pan cię zabierze”. Zobaczcie jednak, co może się stać, jeśli jako rodzice, ze straszeniem przesadzimy. 

Potworne krzesło Moyee, zaprojektowane przez designera Jasona Goh’a, również ma swoją historię. Kiedy projektant był mały, jego ulubioną potrawą były pulpety rybne, którymi nadzwyczaj lubił bawić się podczas jedzenie. Obserwująca poczynania wnuczka babcia wymyśliła więc historyjkę o wielkim, włochatym potworze, który zjadał nieposłuszne dzieci, niepotrafiące zachować się przy stole.

Mogłoby się wydawać, że opowieść ta odcisnęła swoje piętno na psychice projektanta, który stworzył krzesło mogące zjeść nie tylko dziecko ale i dorosłego. Tak naprawdę Moyee to kolejny fantastyczny produkt, w którym można się schować i wygodnie odpocząć.

Zobacz również: Fotel inspirowany filmem „Święty” 

Źródło: inspiredmagz.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here