TEST: Głośnik bezprzewodowy WOOFit

0
5036

Zbliża się lato, czas sielskich wędrówek, błogiego wylegiwania się na pisaku lub grillowania do białego rana. Entuzjasta dobrego brzmienia zabierze ze sobą nie tylko plecak, leżak czy zestaw do samodzielnego instalowania kiełbasek na rożnie, ale i odpowiednie źródło, które pozwoli na kontakt z muzyką. Dziś dzięki uprzejmości PUFA DESIGN, postaramy się przetestować i opisać jak najlepiej ciekawy gadżet – głośnik bezprzewodowy WOOFit duńskiej marki SACKit. 

PIERWSZE WRAŻENIE

Wyciągając z opakowania głośnik WOOFit, od razu ma się wrażenie, że jest to gadżet o sensownej budowie. Na pewno nie mamy tu do czynienia z kiepskiej jakości materiałami. WOOFit jak na tak małe urządzenie jest dość ciężki i stabilny na płaskiej powierzchni dzięki antypoślizgowemu spodowi. Małe rozmiary (średnica – 6 cm) powodują, że ten muzyczny kompakt spokojnie zmieści się w kieszeni kurtki, a miedziana obudowa – jako jedna z 7 dostępnych odcieni – powinna zaspokoić gusta miłośnika dobrego skandynawskiego designu.

MOŻLIWOŚCI

WOOFIt można bezprzewodowo połączyć za pośrednictwem Bluetooth z telefonem, tabletem czy komputerem lub tradycyjnie, za pomocą kabla. Urządzenie, podczas intensywnej zabawy nim przez członków naszej redakcji, wytrzymało prawie 3 godziny na jednym naładowaniu, co powoduje, że może ono spokojnie towarzyszyć nam przy kąpieli, podczas relaksu na plaży lub wszędzie tam, gdzie dostęp do energii jest ograniczony. W zestawie znajdziemy również dodatkową antenkę, która pozwoli na lepszy odbiór fal FM podczas słuchania ulubionej stacji radiowej. Ponadto gadżet ma wbudowany mikrofon, co umożliwia wykorzystanie go jako zestawu głośnomówiącego.

BRZMIENIE

Stosunkowo niewielki WOOFit wydaje z siebie naprawdę czyste tony i dość głośne tony jak na tak niepozorny wygląd. Ulubionej muzyce towarzyszy przyjemne dla oka drganie jego wnętrza, tożsame z tym z głośników o wielkich gabarytach. Bez dwóch zdań jest to gadżet, który przyda się w podróży i w sytuacjach, gdy pożądane jest dobre brzmienie bez sporych ilości kabli.

Zobacz szczegóły: Mini przenośni głośnik WOOFit

Fot. Designsekcja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here