Akcesoria do kuchni UMBRA

0
3823

Nic nie sprawia większej radości niż własnoręczne przygotowanie posiłku dla najbliższych. Tylko jak zaplanować sobie pracę aby spędzić czas z rodziną przy stole a nie w kuchni? Podziel wnętrze na strefy! Dzięki temu unikniesz bałaganu przy przygotowaniach i zaoszczędzisz czas przy sprzątaniu.

Przy planowaniu stref istotne są przede wszystkim funkcjonalne, a zarazem estetyczne akcesoria, które ozdobią puste blaty i półki. Produkty marki Umbra, dostępne w sklepie internetowym Calvado.pl, nie tylko pomogą przy codziennych obowiązkach w kuchni, ale również nadadzą jej nowoczesny i zabawny charakter. Dzięki poręcznej półce zawsze znajdziesz potrzebne przyprawy, stojak na książkę kucharską ze schowkiem pozwoli w każdej chwili zajrzeć do ulubionych przepisów, a efektowne podkładki ochronią blaty przed uszkodzeniami.

Zobacz również: Rollie – nowy sposób gotowania jajek

Dobrze zaplanowana i funkcjonalna strefa zmywania pozwoli Ci na szybkie uporządkowanie wszystkich naczyń. Niezbędna jest praktyczna suszarka z odpływem wody i rączkami oraz dozownik ze wskaźnikiem, dzięki któremu możesz kontrolować ilość płynu. Myjki zawsze będą na miejscu dzięki uchwytowi do zawieszenia na zlewie, a miękka podkładka, którą w nim umieścisz ochroni twoje talerze przed zniszczeniem.

Zobacz również: „Kieszonkowa” kuchnia

Materiały prasowe: Calvado.pl

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here