Donice we wnętrzach

0
2773

Kwiaty i donice to coraz ważniejszy element aranżacji modnego wnętrza. To popularny trend, który pozwala podkreślić kompozycję pomieszczenia, ukryć jego mankamenty, ożywić je i rozjaśnić. Gotowi na sporą dawkę natury?

Zielone akcenty ożywią bez dwóch zdań ożywią nawet najbardziej ponure pomieszczenia. Dla stonowanej dekoracji sprawdzi się donica Etima w neutralnych odcieniach. Tak wyrafinowana kompozycja nada odpowiedniego charakteru każdemu wnętrzu. Ten dekoracyjny dodatek dostępny jest w sklepie Terraform.pl.

Zobacz również: Pomysły do domu i ogrodu

Dynamiczna kompozycja wymaga użycia pojemników w żywych odcieniach. Donica Ricola w kolorze soczystej limonki lub gorącej czerwieni będzie strzałem w dziesiątkę, tym bardziej, jeśli obsadzona zostanie roślinami w kontrastowym kolorze – to najlepszy sposób na codzienną rutynę.

Bądź kreatywny!

Nie zapomnij o korytarzach – w wąskich przejściach sprawdzi się deisgnerska donica Il Vaso. Jej nietypowa forma, zbliżona do klasycznej donicy, jednak w płaskim przekroju zaskoczy każdego.

Nie daj stereotypowemu myśleniu i wykorzystaj donice kwiatowe w niespotykany sposób. Wnętrze zyska niebanalną dekorację, gdy donica Mon Amour stanie się pojemnikiem na eleganckie domowe drobiazgi.

Materiały prasowe: terraform.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here