EM EM SZOP: Masz Tiszerta!

0
2730

Młoda, polska marka odzieżowa em em szop znów zaskakuje! Tym razem za sprawą kolekcji „Masz Tiszerta”, która wyróżnia się na tle konkurencji nietypowym połączeniem. Biały, zwykły t-shirt w połączeniu z dużymi aplikacjami z plexi powoduje, że nie da się przejść obok tych koszulek obojętnie!

„Masz Tiszerta” to pierwsza tego typu kolekcja tshirtów na rynku polskim, w której zastosowano aplikację w formie plexi. Wśród wzorów zaprojektowanych przy współpracy z Julią Jasiczak z firmy XooXoo znalazły się: homar, flaming, arbuz, pelikan, miś, wąsy i czerwone usta. Wszystkie elementy składowe kolekcji zostały wykonane przy współpracy wyłącznie z polskimi firmami, a jak podkreśla marka em em szop: „W koszulkach chodzimy cały rok, dlaczego więc nie wypuścić kolekcji t-shirtów z kolorowymi aplikacjami na sezon jesień-zima? Niech nasze ulice również zimą będą kolorowe i radosne. Ukryj pod płaszczem wielkiego homara i czekaj na reakcję koleżanek”.

Kolekcję „Masz Tiszerta” znajdziecie w sklepie internetowym www.szopme.pl. Pamiętajcie to szaleństwo i zabawa formą czyni waszą stylizację wyjątkową. Nie czekajcie więc i skuście się na flaminga.

Zobacz również: Młode polskie marki – Kurka z pazurkiem

Materiały prasowe: EM EM Szop

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here