Fototapety w japońskim stylu

2
4479

„Gejsze są przesądniejsze od wieśniaków. Żadna z nich nie wyjdzie nocą na ulicę, póki ktoś nie odczyni czarów, by zapewnić jej powodzenie”. To oczywiście cytat z filmu „Wyznania Gejszy” w reżyserii Roba Marschalla, dlaczego jednak sentencji tej nie wcielić w życie w konfrontacji z planowanym remontem salonu?

Odczynić urok sztampowości i bylejakości, który dopadł naszą ścianę, można bardzo szybko. Wystarczy, że umieścimy na niej coś ładnego, co będzie cieszyło nasze oko dzięki swojej wyjątkowości. Marka Fototapeta4U, oferująca profesjonalne fototapety drukowane na wymiar, zdaje się często wracać do kulturowych korzeni, co widać wyraźnie w japońskiej serii tapet adresowanych głównie do kobiet, które do swojego mieszkania poszukują delikatnych elementów pochodzących z cywilizacji wschodnich. Umieszczenie motywu gejszy na ścianie, jako kobiety wszechstronnie uzdolnionej, będzie świetnym pomysłem nie tylko dla miłośników kultury japońskiej, ale i tych osób, które poszukują ujmujących motywów w tematyce sztuki życia.

Zobacz również: Fototapety z samolotami

Jeśli jednak barw pastelowe najzwyczajniej ci nie służą i potrzebujesz mocniejszych kontrastów kolorów, Fototapeta4U proponuje nieco odważniejsze japońskie klimaty, które można umieścić na swojej ścianie. Gejsza, wachlarz lub sushi? Dlaczego nie?

Fototapety na zamówienie:  Zrób zakupy w sklepie Fototapeta4U

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here