IKEA: Must have 2014

0
2281

Podczas tegorocznego Łódź Design Festival IKEA zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję PS „W ruchu”, która jest dostępna w sprzedaży od 1 kwietnia 2014 roku. Kolekcja jest wyjątkowa, ponieważ powstała przy współudziale polskich projektantów: Mai Ganszyniec, Pawła Jasiewicza, Krystiana Kowalskiego oraz Tomka Rygalika. W dniach 9-19 października 2014 roku w Centrum Festiwalowym 1, uczestnicy imprezy będą mieli okazję zapoznać się z designerskimi artykułami wyposażenia wnętrz, które cechuje przede wszystkim mobilność i funkcjonalność.

Dodatkowo, 18 października będą mogli wysłuchać wykładu pt. „Mniej Więcej” Tomka Rygalika, który zaprojektował stolik zintegrowany z lampą z kolekcji IKEA PS 2014. Wykład odbędzie się w ramach bloku „Design Alive Talks”.

Kolekcja IKEA PS 2014 zaprojektowana głównie z myślą o potrzebach mieszkańców dużych miast, których życie cechuje dynamizm, intensywność i częste zmiany, idealnie wpisuje się w temat przewodni tegorocznej edycji Łódź Design Festival. Hasło „Brave New World” nawiązuje do odważnych projektów mających przyczyniać się do zmiany życia na lepsze, a jednocześnie zachęca uczestników, by sami spróbowali swoich sił w tworzeniu, naprawianiu i ulepszaniu różnych przedmiotów oraz kreowaniu przyjaznej dla siebie przestrzeni.

Uczestnicy wystawy będą mogli obejrzeć m.in. stolik zintegrowany z lampą Tomka Rygalika czy sekretarzyk autorstwa Mai Ganszyniec, Pawła Jasiewicza i Krystiana Kowalskiego, który otrzymał wyróżnienie must have 2014 – nieodpłatnie nadawany znak jakości, który powstał, aby promować dobry polski design oraz rodzimy biznes i projektantów.

Zobacz również: Minimalizm w domu pod Czestochową

Materiały prasowe: IKEA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here