Jak można ozdobić pustą ścianę?

0
3270

Zgodzisz się, że puste ściany nie wyglądają zbyt atrakcyjnie i tworzy się wrażenie nijakości. Zebraliśmy kilka inspiracji i pomysłów na to, w jaki sposób można ładnie zapełnić puste ściany w salonie, czy sypialni. Mamy nadzieję, że dzięki temu już niebawem będziesz mógł cieszyć się całkowicie dopełnionymi wnętrzami.

Obraz lub grafika

Jest to jedno z najprostszych rozwiązań i jednocześnie najłatwiejsze w zastosowaniu. Obecnie dużym powodzeniem cieszą się obrazy nie tylko abstrakcyjne, ale również takie, które przedstawiają plaże, morze, czy krajobrazy górskie. Oczywiście warto jest taki obraz dobrać do koloru ściany, bowiem dopiero wtedy treść, która się na nim znajduje będzie rzeczywiście pięknie wyglądać. W bardziej młodzieżowych pokojach od lat dominują plakaty – motywacyjne, filmowe i z nowoczesnymi wzorami tj. grafitti czy pastele. Aktualnie najpopularniejsze to takie w ozdobnych ramach.

Fototapeta

Kolejny bardzo dobry pomysł, tym bardziej, że w sieci nie brakuje świetnych miejsc, gdzie możesz sobie sprawić fototapety po naprawdę niskich cenach. Co więcej, wzorów jest w zasadzie nieograniczona ilość, a możesz nawet zaprojektować coś takiego samodzielnie.

Półka na książki

Stylowa półka to bardzo dobry pomysł i z pewnością pozwoli Ci na stworzenie niezwykle ciekawej kompozycji z książek, zdjęć, czy innych dodatków. Przede wszystkim jest to rozwiązanie tanie w wykonaniu i niespecjalnie trudne.

To oczywiście nie wszystkie pomysły, w jaki sposób możesz zagospodarować ścianę, bowiem niekiedy ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. Wierzymy, że nasze propozycje zainspirują Cię do dalszych poszukiwań już niebawem zdecydujesz, co ostatecznie na Twojej pustej ścianie się pojawi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here