Konkurs Fototapeta4U | WYNIKI

47
7496
Czy czegoś przypadkiem nie brakuje na Twojej ścianie?
Jeśli wierzysz w magię tapetowania, mamy dla Ciebie cztery fototapety,
które można zgarnąć w konkursie Designsekcji i Fototapety4U

 

Fototapeta4U to sklep internetowy z modnymi i stylowymi fototapetami, drukowanymi na zamówienie. Sklep oferuje miliony fenomenalnych wzorów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Misja? Sprawić, by Twoi znajomi jęczeli z zazdrości oglądjąc Twoją ścianę! Więcej na: Fototapeta4u.pl

 

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!

1. Polub Fototapetę4U i Designsekcję na Facebooku

2. Odpowiedz na pytanie: „Fototapetę z jakim motywem najchętniej przykleiłbyś/przykleiłabyś na swojej ścianie?”. Kreatywną odpowiedź należy umieścić w komentarzach pod wpisem konkursowym na tej stronie za pomocą wtyczki Facebook. Termin nadsyłania odpowiedzi upływa z dniem 20 listopada 2012 r. (23:59).

 

NAGRODY

Do zgarnięcia 4 fototapety o wymiarach 70×100 cm dla 4 osób, które udzielą najciekawszych odpowiedzi na pytanie konkursowe.

 

WYNIKI

Nagrody w konkursie otrzymują użytkownicy:

Asia Kopeć

Patrycja Stefania Perz

Alicja Szczepańska 

Angelika Magdalena

Gratulujemy!

 

 

CZYTAJ REGULAMIN KONKURSU

47 KOMENTARZE

 1. Interesująca byłaby dla mnie fototapeta (bądz też np. kalendarz) z motywami scen, kadrów, aktorów itp. z „dwudziestolecia międzywojennego”. Uważam, że zainteresowanie byłoby niemałe, dlatego nie rozumiem skąd deficyt.

 2. Najlepszą tapetą byłby dla mnie krajobraz wysp Bali 🙂 raczej nigdy nie bedzie mnie stac na wyjazd tam ale mogę sobie Balio przywiezc do domu i rozkoszować się pieknym motywem na scianie ;D do tego pokój w tym stylu i nic mi więcej do szczescia nie trzeba 😀 mogę umierac 😀

 3. Najlepszą tapetą byłby dla mnie krajobraz wysp Bali 🙂 raczej nigdy nie bedzie mnie stac na wyjazd tam ale mogę sobie Balio przywiezc do domu i rozkoszować się pieknym motywem na scianie ;D do tego pokój w tym stylu i nic mi więcej do szczescia nie trzeba 😀 mogę umierac 😀

 4. Fototapety? Nie lubię fototapet! O przepraszam, nie lubiłam… do czasu, aż ujrzałam na ścianie mojej znajomej ogromny widok Nowego Jorku z lotu ptaka! Można by rzec, że to właśnie fototapeta nadawała temu pomieszczeniu całego klimatu.
  Od tamtej pory bardzo chcę mieć coś takiego w swoim domu i zaraz po zaplanowanym remoncie mam zamiar zamówić sobie ogromną fototapetę przedstawiającą… PARYŻ Z LOTU PTAKA.

 5. Najłatwiej byłoby mi to przedstawić za pomocą obrazu, ale skoro muszę opisać to spróbuję swoich sił literackich, chociaż mówiąc szczerze nigdy nie byłem humanistą wysokich lotów.
  Uwielbiam psychodeliczną sztukę pełną jaskrawych barw i zawierającą dziwne, niesamowite kształty nie z tej ziemi.
  Obrazek przedstawiałby człowieka spowitego kolorami tęczy, a z jego dłoni wypływałyby dwie fale jaskrawych barw zalewające cały świat, którym byłby wielki las pełen niesamowitych roślin, grzybów i kolorowych zwierząt.
  Na niebie świeciłoby słońce przedstawiające twarz buddy.

 6. Fototapety? Nie lubię fototapet! O przepraszam, nie lubiłam… do czasu, aż ujrzałam na ścianie mojej znajomej ogromny widok Nowego Jorku z lotu ptaka! Można by rzec, że to właśnie fototapeta nadawała temu pomieszczeniu całego klimatu.
  Od tamtej pory bardzo chcę mieć coś takiego w swoim domu i zaraz po zaplanowanym remoncie mam zamiar zamówić sobie ogromną fototapetę przedstawiającą… PARYŻ Z LOTU PTAKA.

 7. Najłatwiej byłoby mi to przedstawić za pomocą obrazu, ale skoro muszę opisać to spróbuję swoich sił literackich, chociaż mówiąc szczerze nigdy nie byłem humanistą wysokich lotów.
  Uwielbiam psychodeliczną sztukę pełną jaskrawych barw i zawierającą dziwne, niesamowite kształty nie z tej ziemi.
  Obrazek przedstawiałby człowieka spowitego kolorami tęczy, a z jego dłoni wypływałyby dwie fale jaskrawych barw zalewające cały świat, którym byłby wielki las pełen niesamowitych roślin, grzybów i kolorowych zwierząt.
  Na niebie świeciłoby słońce przedstawiające twarz buddy.

 8. Zdjęcie starego, zielonego garbusa stojącego na polu trawy – to byłoby to.
  Do tego ładna dziewczyna w stylu pin-up girl siedząca za jego kierownicą.
  Taki obraz przypomina mi moje dzieciństwo i patrzenie na fototapetę z takim obrazem zapewne rozgrzewałoby moje serce 🙂

 9. Hmm mam dwójkę dzieci więc najlepiej by była wesoła i kolorowa. Każdy wie że kolory stymulują rozwój intelektualny dzieci a więc jak im w tym pomóc, poprzez kolorowe fototapety które je zaciekawią i rozbudzą ich wyobraźnie. A według mnie wesołe kolory i obrazy na ścianach najlepiej zachęcą dzieci do poznawania piękna świata ;).

 10. Zdjęcie starego, zielonego garbusa stojącego na polu trawy – to byłoby to.
  Do tego ładna dziewczyna w stylu pin-up girl siedząca za jego kierownicą.
  Taki obraz przypomina mi moje dzieciństwo i patrzenie na fototapetę z takim obrazem zapewne rozgrzewałoby moje serce 🙂

 11. Hmm mam dwójkę dzieci więc najlepiej by była wesoła i kolorowa. Każdy wie że kolory stymulują rozwój intelektualny dzieci a więc jak im w tym pomóc, poprzez kolorowe fototapety które je zaciekawią i rozbudzą ich wyobraźnie. A według mnie wesołe kolory i obrazy na ścianach najlepiej zachęcą dzieci do poznawania piękna świata ;).

 12. Ja najchętniej na swojej ścianie powiesiłabym fototapetę przedstawiająca coś nietuzinkowego, niepowtarzalnego a do tego tajemniczego i oryginalnego do tego oczywiście z jakimś fajnym podpisem, cytatem, sentencją która niesie jakieś przesłanie, tak bym co rano mogła na to popatrzeć, przeczytać i mieć siły i motywację do dalszego działania!

 13. Ja najchętniej na swojej ścianie powiesiłabym fototapetę przedstawiająca coś nietuzinkowego, niepowtarzalnego a do tego tajemniczego i oryginalnego do tego oczywiście z jakimś fajnym podpisem, cytatem, sentencją która niesie jakieś przesłanie, tak bym co rano mogła na to popatrzeć, przeczytać i mieć siły i motywację do dalszego działania!

 14. Oczywiście przykleiłabym na ścianie tapetę z roślinnym motywem… Wielgachny kaktus, ogromny tulipan lub paproć… Już widzę całą aranżację na ścianie… A dlaczego taki wybór? Ponieważ jestem botanikiem ma się rozumieć 🙂

 15. Oczywiście przykleiłabym na ścianie tapetę z roślinnym motywem… Wielgachny kaktus, ogromny tulipan lub paproć… Już widzę całą aranżację na ścianie… A dlaczego taki wybór? Ponieważ jestem botanikiem ma się rozumieć 🙂

 16. Nigdy bym nie pomyślała by na scenie zrobić fototapetę, lecz gdy po powrocie z Londynu zobaczyłam u siostry Nowy York na ścienię to pomyślałam ze mogłabym sobie tez cos takiego sprezentować lecz nie Nowy York tylko Anglię … Londyn jest tak piękny i zjednoczonym krajem miedzy ludźmi ze zakochałam sie w tym państwie i miastach… Tak nikt nie patrzy jaki kto jest… tam każdy siebie toleruje… Mam mile wspomnienia i wiem ze tam jeszcze wrócę…

 17. Nigdy bym nie pomyślała by na scenie zrobić fototapetę, lecz gdy po powrocie z Londynu zobaczyłam u siostry Nowy York na ścienię to pomyślałam ze mogłabym sobie tez cos takiego sprezentować lecz nie Nowy York tylko Anglię … Londyn jest tak piękny i zjednoczonym krajem miedzy ludźmi ze zakochałam sie w tym państwie i miastach… Tak nikt nie patrzy jaki kto jest… tam każdy siebie toleruje… Mam mile wspomnienia i wiem ze tam jeszcze wrócę…

 18. Brooklyn Bridge and Manhattan at sunset, New York o zmroku to moje marzenie 🙂 Zobaczyłam takie własnoręcznie zrobione zdjecie przez mojego kolegę podczas podrozy do Nowego Jorku, oprawione w ramki i wiszące u niego w salonie i zostałam oczarowana. Pomyślałam wtedy, że tez takie chcę ale duzo większe. Fototapeta byłaby idealna.

 19. Brooklyn Bridge and Manhattan at sunset, New York o zmroku to moje marzenie 🙂 Zobaczyłam takie własnoręcznie zrobione zdjecie przez mojego kolegę podczas podrozy do Nowego Jorku, oprawione w ramki i wiszące u niego w salonie i zostałam oczarowana. Pomyślałam wtedy, że tez takie chcę ale duzo większe. Fototapeta byłaby idealna.

 20. Wybrałabym fototapetę z popularnej ostatnio serii "Keep calm and…" (uspokój się i…) najprawdopodobniej tą "Keep calm and be yourself" ponieważ uważam że idealnie pasowała by do mojego pokoju i mojej osobowości. Myślę że powinno się w tym życiu być po prostu sobą a nie zmieniać się i dostosowywać do innych i otoczenia, tylko dlatego że innym się wydaje że jesteś dziwny, albo nie pasujesz tu. Just be yourself!

 21. Wybrałabym fototapetę z popularnej ostatnio serii „Keep calm and…” (uspokój się i…) najprawdopodobniej tą „Keep calm and be yourself” ponieważ uważam że idealnie pasowała by do mojego pokoju i mojej osobowości. Myślę że powinno się w tym życiu być po prostu sobą a nie zmieniać się i dostosowywać do innych i otoczenia, tylko dlatego że innym się wydaje że jesteś dziwny, albo nie pasujesz tu. Just be yourself!

 22. Zdecydowanie wybrałabym tą tapetę: http://designsekcja.pl/wp-content/uploads/2012/11/konkurs_39921323_designsekcja.jpg
  Dlaczego? Ponieważ perfekcyjnie odzwierciedla moją osobowość, pragnienia i cele, do których w życiu dążę. Mając nad łóżkiem taką tapetę codziennie po przebudzeniu utwierdzałabym się w przekonaniu, że pozornie ciężka i trudna droga do zostania gwiazdą rocka to krótki epizod w moim życiu, który warto zwycięsko pokonać, by później całe życie cieszyć się z osiągniętego sukcesu!
  Oto mój pokój, o proszę. Prawda, że tapeta idealnie by tam pasowała? 😉
  http://img713.imageshack.us/img713/6041/zdjcie0905f.jpg
  http://img861.imageshack.us/img861/7205/zdjcie0906.jpg
  http://img863.imageshack.us/img863/8623/zdjcie0904.jpg
  http://img33.imageshack.us/img33/6810/zdjcie0903.jpg

 23. Zdecydowanie wybrałabym tą tapetę: http://designsekcja.pl/wp-content/uploads/2012/11/konkurs_39921323_designsekcja.jpg
  Dlaczego? Ponieważ perfekcyjnie odzwierciedla moją osobowość, pragnienia i cele, do których w życiu dążę. Mając nad łóżkiem taką tapetę codziennie po przebudzeniu utwierdzałabym się w przekonaniu, że pozornie ciężka i trudna droga do zostania gwiazdą rocka to krótki epizod w moim życiu, który warto zwycięsko pokonać, by później całe życie cieszyć się z osiągniętego sukcesu!
  Oto mój pokój, o proszę. Prawda, że tapeta idealnie by tam pasowała? 😉
  http://img713.imageshack.us/img713/6041/zdjcie0905f.jpg
  http://img861.imageshack.us/img861/7205/zdjcie0906.jpg
  http://img863.imageshack.us/img863/8623/zdjcie0904.jpg
  http://img33.imageshack.us/img33/6810/zdjcie0903.jpg

 24. Myślę, że na mojej ścianie najchętniej widziałabym fototapetę z motywem iluzji… Bo po co mi kolejny widoczek, czy przystojniak na ścianie (w końcu mogę mieć takiego w realu). Myślę, że to byłoby zupełnie nowe doświadczenie. Idziesz się uczyć i to nie facebook odciąga Cię nauki, ale właśnie np. iluzja optyczna. To byłoby przeżycie!

 25. Myślę, że na mojej ścianie najchętniej widziałabym fototapetę z motywem iluzji… Bo po co mi kolejny widoczek, czy przystojniak na ścianie (w końcu mogę mieć takiego w realu). Myślę, że to byłoby zupełnie nowe doświadczenie. Idziesz się uczyć i to nie facebook odciąga Cię nauki, ale właśnie np. iluzja optyczna. To byłoby przeżycie!

 26. A ja osobiście wybrałabym jakiegoś stworka czy postać z bajki 🙂 Tak tak wiem, że w moim wieku nie wypada no ale cóż byłaby to opcja ucieczki od rzeczywistości.. zawsze kiedy miałbym gorszy humor mogłabym spojrzeć na niebieskiego Smerfa czy Mapeta 🙂 Hihi i już uśmiech zjawiłby się na mojej twarzy 🙂 A poza tym grunt to być oryginalnym a wyobrażacie sobie minę moich znajomych wchodzących do pokoju i widzących na przykład Króla Juliana na ścianie ? 😛 Hahahaha 🙂

 27. A ja osobiście wybrałabym jakiegoś stworka czy postać z bajki 🙂 Tak tak wiem, że w moim wieku nie wypada no ale cóż byłaby to opcja ucieczki od rzeczywistości.. zawsze kiedy miałbym gorszy humor mogłabym spojrzeć na niebieskiego Smerfa czy Mapeta 🙂 Hihi i już uśmiech zjawiłby się na mojej twarzy 🙂 A poza tym grunt to być oryginalnym a wyobrażacie sobie minę moich znajomych wchodzących do pokoju i widzących na przykład Króla Juliana na ścianie ? 😛 Hahahaha 🙂

 28. Moim ulubionym motywem zdjęć, które po amatorsku robię, jest przyroda. Przyroda i krajobrazy, zwierzęta…Dla mnie są to najpiękniejsze motywy, które dają mi radość, dobry nastrój.Gdy oglądam piękne galerie, wtedy i dzień staje się przyjemniejszy, ludzie lepsi…Zapominam o kłopotach, dolegliwościach zdrowotnych, a uśmiech nie gaśnie przez cały dzień.Takie też tapety najczęściej umieszczam na monitorze mojego komputera.

 29. Moim ulubionym motywem zdjęć, które po amatorsku robię, jest przyroda. Przyroda i krajobrazy, zwierzęta…Dla mnie są to najpiękniejsze motywy, które dają mi radość, dobry nastrój.Gdy oglądam piękne galerie, wtedy i dzień staje się przyjemniejszy, ludzie lepsi…Zapominam o kłopotach, dolegliwościach zdrowotnych, a uśmiech nie gaśnie przez cały dzień.Takie też tapety najczęściej umieszczam na monitorze mojego komputera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here