Kryształy w nowoczesnej formie

0
3698

Kryształowe dodatki we wnętrzach to coś, co często przywodzi nam na myśl ekskluzywne przestrzenie lub salony rodem z wersalskich pałaców, w których dominującą rolę pełni gigantyczny żyrandol umieszczony na samym jego środku. I czy nie jest tak czasem, że po kryształowe oświetlenie nie sięgamy tylko dlatego, że za bardzo kojarzy nam się z wyniosłością i elegancją? Czy jest na to jakaś rada?

Jak się jednak okazuje, nie taki kryształ straszny, jak go malują, a odbijające światło paciorki, które zachwycają niejednego, nie muszą być jedynie dekoracją zarezerwowaną do stylowych pomieszczeń przesyconych wytwornością. Kryształowe detale połączone z nowoczesnymi elementami to również idealna recepta na to, by nasze wnętrze było jednocześnie nowomodne, ale i lekko „dystyngowane”.

Kryształ we współczesnym wnętrzu dobrze umieszczać na zasadzie kontrastu. Jeśli dane pomieszczenie, zachowane w takim stylu, nie będzie „przeładowane”, błyszcząca lampa z pewnością będzie stylowym, mocnym akcentem dekoracyjnym. Świetnym pomysłem jest również umieszczenie w pomieszczeniu typu „modern” kilku antyków, co od razu stworzy nam klimat vintage. Tym osobom jedna, które nie mogą zdecydować w kwestii doboru odpowiedniej lampy, prezentujemy kilka propozycji dostępnych w sklepie Lumina Déco – żyrandole nowoczesne, które idealnie łączą aktualne wzornictwo z błyszczącymi dodatkami.

Zobacz również: Lampy do sypialni z pieprzykiem 

Źródło: lumina-deco.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here