Nowości w 9design

0
3720

Gdy na drzewach nieśmiało pojawiają się pierwsze pąki, a słońce nieco szczodrzej dostarcza nam swoich promieni, w 9design wiosna już na całego! Stoliki, wśród których nawet najbardziej wybredny miłośnik designu znajdzie coś dla siebie, kolorowe krzesła Kare Design z serii Forum Wood, wyjątkowe lampy Saloon czy kolejne odcienie popularnych Cotton Ball Lights. A to dopiero początek…

Krzesła Kare Design Forum Wood to harmonijne połączenie formy klasycznej i nowoczesnej – rama z tradycyjnego bukowego drewna idealnie komponuje się z lekkim i lśniący siedziskiem w wyrazistym, żywym kolorze. Takie zestawienie stylów i materiałów sprawia, że krzesła Kare Forum Wood sprawdzą się we wnętrzach zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Na wiosnę 9design szczególnie poleca te w optymistycznym odcieniu słonecznej żółci.

Zobacz również: Balansujący fotel – VIDEO

Krzesła Forum Wood, Kare Design, www.9design.pl, 710 zł

Poranną kawę na świeżym powietrzu umilą oryginalne składane stoliki Kare Design – w nieco sportowej stylistyce, lekkie, praktyczne i ergonomiczne. Czegóż chcieć więcej?

Stolik składane Green 8 i Black 3, Kare Design, www.9design.pl, 199 zł

Miłośnicy instrumentów perkusyjnych (i nie tylko) nie przejdą obojętnie obok stolików Kare Design – Drum. Ostrzegamy! Zostały na tyle realistycznie zaprojektowane, że niejedna osoba zapragnie wypróbować na nich swój talent muzyczny. Oryginalna ozdoba, a zarazem praktyczny mebel.

Stolik kawowy Bass Drum O 82cm, Kare Design, www.9design.pl, 1090 zł

Stoliki Kare Design: boczny Snare Drum O 40cm oraz Bistro Table Bass Drum O 71cm, www.9design.pl

Poniżej propozycja dla tych, którzy lubią być zawsze na czasie i o czasie – solidny stolik Station Clock Kare Design. Stylowo w każdej godzinie dnia!

Station Clock O 60cm, Kare Design, www.9design.pl, 1419 zł

Wracając do wiosennego klimatu, 9design prezentuje nowe odcienie popularnych lampek Cotton Ball Lights – kolory Sunny Turquoise i Pastels. Te piękne, świecące girlandy to idealny pomysł na ozdobę sypialni, salonu, pokoju dziecięcego czy też przedpokoju. Sprawdza się również w kawiarniach, restauracjach oraz latem na zewnątrz w ogrodzie!

Sunny Turquoise 35 kul, Cotton Ball Lights, www.9design.pl, 149 zł

Lampy Kare Design Saloon to swego rodzaju bukiety z kolorowych, faliście zakończonych kloszy. Niespotykane, czarujące i zarazem eleganckie.

Lampa Podłogowa Saloon Flowers 5, Kare Design, www.9design.pl, 1210 zł

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here