Owocna współpraca Hotelu Bania Thermal & Ski 4* i marki Foteks

0
2453

Hotel Bania Thermal & Ski 4* to zdecydowanie jeden z piękniejszych obiektów tego typu w całym kraju. Położony jest w malowniczej Białce Tatrzańskiej, nieopodal polskich Tatr. Tworzy ogromny kompleks rekreacyjny połączony z termiami i stokiem narciarskim. Jakiś czas temu hotel nawiązał owocną współpracę z marką Foteks, która znana jest szerszej publiczności z programu telewizyjnego Dekoratoria. To ceniony na rynku producent fotowydruków na wymiar.

Owocna współpraca Foteks i hotelu z Białki Tatrzańskiej

W ramach współpracy marka Foteks wydrukowała łącznie niemal 300 obrazów na płótnie. Niektóre z nich mają bardzo duże rozmiary (do 5 metrów). Zostały one oprawione naturalnym drewnem i teraz zdobią korytarze hotelu Bania Thermal & Ski 4*. Tematyka zdjęć nawiązuje do historii obiektu oraz Białki Tatrzańskiej. Są to przede wszystkim archiwalne fotografie oraz ciekawe infografiki. Niektóre zdjęcia prezentują również aktualne atrakcje hotelu.

Efektowne wydruki na korytarzach

Na korytarzach hotelu w Białce Tatrzańskiej dzięki marce Foteks pojawiło się około 300 obrazów wydrukowanych na wysokiej jakości płótnie. Wykorzystano w tym przypadku płótno canvas, które przytwierdzone zostało następnie do płyt HDR. Całość umieszczono w estetycznych, drewnianych ramach na korytarzach hotelu Bania. Obrazy zdobią również przestronną recepcję obiektu. Goście mogą w ten sposób podziwiać archiwalne zdjęcia hotelu i całej miejscowości. W niektórych miejscach znajdują się też fotografie ukazujące współczesne atrakcje hotelu Bania Thermal & Ski 4*.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here