Primavera Furniture

0
3559

Zastosowanie najwyższej jakości tkanin, kunszt krawiecki oraz ciekawe wzornictwo to tajemnice sukcesu polskiej firmy Primavera Furniture, której meble tapicerowane z powodzeniem konkurują z produktami światowych potentatów. Dlaczego? Chyba dlatego, że… Polak potrafi!

Meble sygnowane marką Primavera Furniture przebojem wkroczyły do apartamentów i domów mieszkańców Europy Zachodniej, Skandynawii i powoli zaczynają być doceniane przez Polaków. We jej wzornictwie widoczne są inspiracje stylem francuskim, z charakterystycznymi delikatnymi kształtami i subtelną kolorystyką, przy czym producent oferuje szeroki wybór sof, foteli, krzeseł i puf, które cechuje wysoka jakość wykonania. W zależności od upodobań, mamy tu możliwość, wyboru własnego materiału z szerokiego wachlarza tkanin, co z pewnością przypadnie do gustu osobą szukającym w temacie mebli indywidualnych i niemasowych rozwiązań.

Partnerem Primavera Furniture na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego jest salon z meblami i dekoracjami wnętrz w stylu holendersko-francuskim – Francuska Weranda. Jego właścicielka Magdalena Liberda od lat poszukuje najciekawszych i najbardziej intrygujących marek z obszaru „dom i wnętrze”, a wybrane z nich wprowadza do oferty swojej firmy. W showroomie Francuskiej Werandy przy ul. Kopernika 8/18 w Warszawie, można obejrzeć największą ekspozycja mebli od Primavera Furniture w Polsce.

Zobacz również: Róż w pokoju dla dziewczynki

Materiały prasowe: Francuska Weranda

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here