Różowe akcenty we wnętrzach

0
3084

Jesień powoli nas dogania, a opadające liście, wiatr i deszczowa pogoda u niejednego entuzjasty promieni słonecznych są w stanie wskrzesić typową jesienną chandrę. Jest jednak na nią sposób. Wystarczy otoczyć się dodatkami do wnętrz w wyrazistym, jaskrawym kolorze!

Bezinwazyjne przetrwanie końca lata to dla niektórych miłośników ciepła nie lada wyzwanie. Na szczęście niedobór słońca i ciepłych, nasyconych kolorów możemy w prosty sposób zrekompensować sobie w temacie urządzania wnętrz. Sklep internetowy Fototapeta4u.pl w propozycjach na ten sezon stawia na wszystkie intensywne odcienie różu, które możemy umieścić w naszych pomieszczeniach zarówno w postaci mebli, dodatków jak i ściennych tapet.

Krzykliwa, wyrazista fuksja w połączeniu z bielą oraz pomarańczowymi, zielonymi i turkusowymi detalami na fototapecie lub czarno-biały motyw z Manhattanem w towarzystwie intensywnych różowych krzeseł to inspiracje adresowane do osób, którym nie są straszne odważne i „krzyczące” projekty. Niebanalnym pomysłem będzie również urozmaicenie wnętrza różowymi naklejkami, które możemy umieścić praktycznie w każdym pomieszczeniu. Kwiatowe motywy lub oryginalne dekoracje z kategorii fashion, każdego dnia powinny przypominać nam, że niesprzyjająca aura kiedyś się skończy.

Zobacz również: Pokój dla ucznia 

Niebanalnym pomysłem będzie również urozmaicenie wnętrza różowymi naklejkami, które możemy umieścić praktycznie w każdym pomieszczeniu. Kwiatowe motywy lub oryginalne dekoracje z kategorii fashion, każdego dnia powinny przypominać nam, że niesprzyjająca aura kiedyś się skończy.

Z kolei zwolennicy mniej jaskrawych rozwiązań mogą postawić w swoim „m” na coś bardziej pastelowego – róż w stonowanym wydaniu, czyli delikatną odsłonę tej barwy „upiększoną” subtelnym fototapetowym wzorem . A który odcień najbardziej pasuje do twojego charakteru?

Zobacz również: Ściany z duchem tradycji

Materiały prasowe: Fototapeta4u.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here