Słodkie precjoza

0
3622

Kontynuując wątek świąteczny przedstawiamy dziś kolejny pomysł na gwiazdkowe prezenty. Tym razem prezentowy klasyk, czyli biżuteria, ale w niecodziennym wydaniu – fenomenalne połączenie mody i kulinariów w wykonaniu Chocokate oraz Lemon Lovely.

W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy ręcznie wykonywane produkty szturmem zdobyły serca Polaków. W następstwie tego trendu coraz częściej wybieramy wyroby lokalne, ciekawie zaprojektowane i tworzone z najlepszej jakości materiałów.  Tuż przed świętami Bożego Narodzenia na Designsekcji szczególnie zwracamy na nie uwagę, podpowiadając, że takie niepowtarzalne upominki można wykorzystać jako prezent dla bliskiej osoby.

Powstała w 2010 roku marka Chocokate niemal natychmiast zyskała sobie wiele fanek m.in. wśród celebrytek, takich jak Anna Dereszowska i Natasza Urbańska. Choć ceny tych naszyjników, kolczyków i bransolet nie należą do najniższych, to popyt na nie nie maleje – wręcz przeciwnie – ciągle rośnie.

 

Z kolei marka Lemon Lovely, choć nie gościła na łamach najpopularniejszych polskich magazynów mody (jeszcze!), zdążyła już dotrzeć do ogromnej rzeszy internautów. Twórczyni LL – Anna Grześkiewicz – projektowaniem i wykonywaniem słodkiej biżuterii zajmuje się już od 2008 roku i ciągle doskonali swój warsztat. Jak sama pisze używa tylko najwyższej jakości materiałów, aby jej biżuteria mogła długo wywoływać uśmiech na twarzach wszystkich klientek. W asortymencie Lemon Lovely oprócz biżuterii, znajdują się również ozdobne pudełka, lusterka i inne gadżety.

Źródło: chocokate.plxlemonlovelyx.blogspot.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here