Pomysły do domu i ogrodu

0
3763

Czy można połączyć niepowtarzalny, włoski styl, kreatywne pomysły i ekologię? Projektanci z Teracrea zdołali tego dokonać! Innowacyjne i modne rozwiązania, które ułatwiają życie, a na dodatek sprawiają, że codzienność staje się bardziej kolorowa – oto znaki rozpoznawcze włoskiej marki.

Produkty marki zostały inspirowane zwykłymi sprzętami. Donica TV to brakujące ogniwo, które wypełnia lukę pomiędzy dekoracyjną ramą, lampą i donicą. To jeden z najciekawszych trendów, jakie marka Teracrea wprowadziła na rynek. Wyłącz telewizor, włącz naturę!

Zobacz również: Designerskie dodatki na MAKE IT HOME

Dla miłośników samodzielnych aranżacji stworzono Tuttisperterrę – modułową donicę, która umożliwia tworzenie ścian i rozbudowanych konstrukcji kwiatowych. Zielona ściana powstaje również dzięki Treille – kompletu donic połączonych ażurową konstrukcją, którą można dowolnie rozbudować w każdej chwili.

Zobacz również: LAMPY SLIDE – Plastik fantastik

Ulgą dla roślin i ukojeniem dla oczu pragnących nowoczesnego designu jest Releaf. To sprytny zbieracz wody deszczowej, dostarczający ją bezpośrednio do systemu korzeniowego wybranej rośliny. Dla fanów klocków lego czekają Junior i Senior – donice kwiatowe o niezwykle intensywnych kolorach i niebanalnej formie, które składają się dwóch części.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here