Wykładziny Bollon by Missoni

0
2666

Co się stanie gdy ceniony szwedzki dizajn spotka się ze słynnym włoskim stylem? To pytanie zadano sobie w siedzibie marki Bolon – szwedzkiego producenta wysokiej jakości wykładzin obiektowych. I do współpracy zaproszono legendę włoskiej mody odzieżowej: Rositę Missoni, współtwórczynię kultowej marki tekstylnej z Italii, prowadzonej pod szyldem Missoni.

Tak powstała niezwykła kolekcja wykładzin łącząca energię chłodnej Północy z gorącym temperamentem Południa. Znamienne jest, że stało się to dokładnie w dziesiątą rocznicę przejęcia sterów w Bolon przez wnuczki założyciela firmy. Bolon by Misoni jest bowiem kwintesencją tego, czego Annica i Marie Eklund dokonały w tym czasie: przekształciły tradycyjnie działającą firmę w nowoczesną, międzynarodową markę słynącą z wybitnego dizajnu.

Kolekcję wykładzin Bolon by Missoni charakteryzuje energetyzująca, mocna kolorystyka. Soczyste, żywe barwy bliskie duszy włoskiej projektantki sprawiają, że charakterystyczny, skandynawski styl ma teraz nowy, ekspresyjny wyraz. Bolon to nie tylko tkaniny, po których się chodzi. To zmaterializowane połączenie idei płynących z wzornictwa, mody, architektury i… rock n’rolla.  Doceniają to nie tylko użytkownicy, ale też profesjonaliści – projektanci i architekci.Dystrybutora wykładzin Bolon by Missoni na terenie Polski jest Marro Designtech. Więcej na: www.marro.com.pl

Zobacz również: Hotel Missoni w Kuwejcie
Materiały prasowe: Marro Designtech

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here