Biżuteria MYSTIQUE

0
3652

Szukasz biżuterii inspirowanej naturą i jej żywiołami – kolekcji dla kobiet, które poszukują niebanalnego piękna? Marka Mystique to zaproszenie do mistycznej podróży szamańskim szlakiem Indian.

Mystique to unikatowa, ręcznie wykonana etniczna biżuteria, która została stworzona przez jubilerów, artystów z największego plemienia indiańskiego Ameryki Północnej – Navajo. Biżuteria jest tworzona z estymą, w zgodzie z naturą i jej prawami, gdzie każdy element ma swoje znaczenie. Wśród kamieni zdobiących biżuterię Mystique można odnaleźć idealnie czysty błękitny turkus od wieków uznawany za kamień ochronny, pełen harmonii czerwony koral, kojący duszę zielony gaspeit oraz pomarańczową muszlę, która zapewni radość i dobry nastrój. Kamienie wtopione są w ręcznie formowane srebro.

Biżuteria jest adresowana do wielbicielek dodatków z duszą, kobiet które cenią unikatowość oraz tych, które nie boją się dużych, artystycznych dodatków. W kolekcji zakochało się już wiele gwiazd, a wśród nich Kora Jackowska, którą można było zobaczyć w wyjątkowym srebrnym naszyjniku Mystique. Wszystkie naszyjniki, kolczyki i bransoletki dostępne są w warszawskim butiku Me’amoore przy ulicy Mokotowskiej 26.

Zobacz również: Rękodzieło z Galerii BOA

Materiały prasowe: Me’amoore

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here