Chodź i pomaluj swój świat!

0
2504

Wciąż czekasz na wiosnę? Przygotuj się na jej prawdziwe przyjście, przywitaj ją kolorowym akcentem i pomaluj swój świat na wszystkie kolory tęczy! To zadanie jest łatwe do wykonania, bo tu wystarczy pozytywne nastawienie i odrobina szaleństwa, by powstało coś tak oryginalnego jak dzieła, które stworzył  Yago Hortal. Gwarantujemy, że kolorowe inspiracje sprawią, że będziesz szczęśliwszy, a wiosna już nigdy nie będzie robić nam takich psikusów, jak w tym roku.

Tu liczą się tylko kolory i sposób operowania nimi. O czym mowa? Przede wszystkim o zabawie. Energiczne pociągnięcia pędzlem, łączenie odcieni, stosowanie intensywnych barw  i szeroko pojęta fantazja mogą przyczynić się do powstania dzieł sztuki. Niewątpliwe jest ti, że obrazy, o których mowa, są abstrakcyjne, ale taka jest ich główna właściwość. Seria prac hiszpańskiego artysty zachwyca swoją formą, a jednocześni prostotą oraz zawiłością szczegółów. Niezwykła metoda malarska, polegająca na nakładaniu na siebie kolejnych warstw farby, prowadzi do powstania dzieła, które daje możliwość wielu interpretacji. Skłania też do wgłębienia się w badanie faktury obrazu i podjęcia próby analizy etapów tworzenia.

Nieskomplikowana w formie sztuka Hortala przyciąga wzrok, a artysta swoim dziełem chce wywołać konkretną interakcje – otwiera drzwi do swojego umysłu i zaprasza nowych gości, którzy poprzez osobiste interpretacje współtworzą piękno i w pewnym sensie przyczyniają się do tworzenia sztuki.

Zobacz również: Fotorealistyczne obrazy

Źródło: yagohortal.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here