Farba tablicowa: Nie tylko czarna!

0
3884

Czarna tablica kojarzy nam się wyłącznie ze szkołą? No cóż… Nie dla wszystkich to miłe skojarzenie. Ale na pewno nie musi być ona ciężką prostokątną dechą, przypominającą o obowiązku nauki. Masz ochotę rysować po ścianie w swoim mieszkaniu? Proszę bardzo! A może masz ochotę pisać notatki na drzwiach do pokoju lub stole? Śmiało! Teraz możemy puścić wodze wyobraźni i stworzyć tablicowe obiekty, których tło nie musi być czarne.

W ofercie Kids Town pojawiły się właśnie farby tablicowe w bajecznych kolorach – malinowym, niebieskim, słoneczno-żółtym, szarym i tradycyjnym – czarnym.  Specjalne właściwości farb tablicowych sprawiają, że można nimi pokryć prawie każdą powierzchnię tworząc płaszczyznę gotową do malowania kredą. Kolorowe farby tablicowe są to wysokiej jakości wodorozcieńczalne farby akrylowe firmy Benjamin Moore, o minimalnej zawartości LZO, a więc o niewielkim zapachu i bardzo bezpieczna dla dzieci.

Zobacz również: Pokój w stylu Girly Glam 

Dla tych, którzy obawiają się jednak ciągłego odkurzania pylącej się kredy albo mających obawy, czy pył nie uczuli dziecka, jest rozwiązanie. Na rynku pojawiły się bowiem flamastry z kredą w płynie. Mają bajeczne kolory i nie obsypują się. Dla zwolenników tradycyjnej kredy rozwiązanie jest inne – wystarczy lekko ją zwilżyć, by zmniejszyć pylenie przy rysowaniu do minimum.

Zobacz również: Przedszkole w kształcie… kota

Materiały prasowe: Kids Town

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here