Nowa odsłona stylu skandynawskiego – UMAGE

0
3139

Powstała w 2008 roku jako rodzinna firma i od początku priorytetami przedsięwzięcia jest wysoka jakość produktów, niebanalny design oraz przystępna cena. Siedziba firmy znajduje się w Kopenhadze, a jej oferta jest dostępna w 40 krajach. Producent dba o to aby sprzęt był wysyłany w paczkach, które oszczędzają miejsce i są wygodne w transporcie, a dzięki temu także cena przesyłki jest zminimalizowana.

Co sprawia, że produkty UMAGE są wyjątkowe?

Produkty firmy UMAGE cechuje nowatorskie podejście do projektowania, estetyczne wykonanie, minimalizm i funkcjonalność. Te właśnie wartości przyświecają producentowi przy projektowaniu mebli i elementów wyposażenia wnętrz – głównie lamp i akcesoriów do oświetlenia pomieszczeń. Również procesy wytwarzania są przeprowadzane świadomie, z dbałością o środowisko naturalne, przy minimalnej emisji dwutlenku węgla. Inspiracją do projektów jest różnorodna miejska przestrzeń na równi z harmonią naturalnych skandynawskich krajobrazów.

Meble firmy UMAGE to niepowtarzalny, nowoczesny i funkcjonalny design. W ofercie znajdziemy starannie zaprojektowane elementy wystroju wnętrz, które świetnie wpasowują się w przestrzeń zarówno do pracy, jak i wypoczynku. Na stronie internetowej możemy pójść na wirtualny spacer po mieszkaniu i obejrzeć artykuły firmy UMAGE. Są to minimalistyczne stoliki, sofy, półki, i fotele a także ciekawe rozwiązania, dzięki którym możemy zastąpić półkę – na przykład materiałowa kieszeń montowana na łóżko, do której można włożyć zarówno poduszkę, jak i książki które czytamy przed snem. Meble UMAGE to bardzo funkcjonalne połączenia materiałów na przykład stolik z szufladkami do przedpokoju, który jest połączony z pełnowymiarowym lustrem.

Z aplikacją sprawdzisz czy meble i dekoracje pasują do Twojego wnętrza!

Jednym ze wspaniałych udogodnień oferowanych przez firmę jest aplikacja na urządzenia mobilne, dzięki której możemy sprawdzić jak dany produkt będzie wyglądał w przestrzeni naszego mieszkania lub biura. Zdjęcia wykonane w ten sposób możemy zapisać i wysłać. Aplikacja jest dostępna dla urządzeń z systemem Android oraz dla iPhone’ów.

Niepowtarzalne lampy inspirowane naturą i zamiłowaniem do prostoty oraz piękna.

Oferta przedsiębiorstwa obejmuje nie tylko meble, ale także oświetlenie wnętrz. Każdą z wyjątkowych lamp cechuje prostota i oryginalność. Do produkcji są używane zarówno naturalne materiały – drewno i pióra (!) – a także lekkie aluminum lub funkcjonalne tworzywa sztuczne. W tej części oferty UMAGE szczególnie widać inspiracje naturą, ponieważ w ofercie jest kilka lamp, które kształtem imitują różne szyszki drzew iglastych. Oświetlenie to jest dostępne w wersji aluminiowej, jak i z tworzywa sztucznego w różnych wersjach kolorystycznych. Możemy także wybrać pomiędzy wersją stojącą, i wiszącą.

Zupełnie wyjątkowym projektem tej firmy są puchate lampy wykonane z pierza, dostępne w wielu rozmiarach, od malutkiej lampki nocnej aż po ogromny żyrandol do salonu.

Kto stoi za koncepcją, która buduje niepowtarzalność marki UMAGE?

Projektantem firmy od początku jest Søren Ravn Christensen (https://dk.linkedin.com/in/soren-ravn-christensen-88a32a1b). Jego projekty możemy zobaczyć na stronach produktów, a także pobrać w formie plików 3D na stronie firmy. Dzięki jego niebanalnemu podejściu do designu produkty UMAGE stały się rozpoznawalne na całym świecie. Obecnie firma współpracuje także z innymi projektantami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here