Oświetlenie poddasza. Jak doświetlić skosy?

0
1408

Iluminacja świateł potrafi zaskakiwać i dodawać uroku każdemu wnętrzu, nawet najbardziej wymagającemu. Do takich przestrzeni należą skosy, które optycznie zmniejszają wnętrze pokoju, dlatego zamieszczone w nich źródło światła może pomóc w uzyskaniu dodatkowych walorów estetycznych oraz w optycznym powiększeniu powierzchni poddasza.

Kokieteryjne punkty

Klimat, jaki wprowadza we wnętrze skos jest z pewnością bardzo urokliwy, ale i wymagający w aranżacji. Ze względu na niską wysokość użytkową, zagospodarowanie sprzętami jest w tych miejscach ograniczone i wymaga przemyślanych, kreatywnych rozwiązań. Oświetlenie wprowadza wówczas element dekoracyjny, ale także funkcjonalny. Ze względu na nowoczesne rozwiązania lamp i punktów oświetleniowych można w ciekawy sposób wprowadzić kreację, dzięki której pokój zyska na stylu i charakterze.

Pochyłość sufitu, która ogranicza ruchy w pozycji stojącej, uniemożliwia zastosowanie w tych miejscach lamp wiszących, dlatego dobrym rozwiązaniem są lampy punktowe, które sprawdzają się w każdym stylu i aranżacji. Nowoczesne, a jednocześnie dyskretne, pięknie rozpraszają wiązkę światła, która pada dokładnie w miejsce, które ma być podkreślone. Gwarancją dobrego wyboru tego typu produktów jest ich umieszczenie nad łóżkiem w sypialni, łazience lub kuchni, gdzie sam punkt oświetleniowy nie musi pełnić funkcji głównego dostawcy jasności, lecz jedynie dba o dekorację i iluminację aranżacyjną. Takie rozwiązania zapewniają bezpieczne korzystanie z ograniczonej wysokości, nie martwiąc się o zahaczanie głową o lampę, a jednocześnie stanowią praktyczny element wystroju pomieszczenia.

Postawne kształty

Finezją i oryginalnością odznaczają się obecnie lampy stojące, które ze względu na rozmaite kształty i design stanowią dekorację pomieszczenia, jednocześnie dbając o właściwe oświetlenie. Solidne, mocne światło, wydobywające się z urządzenia, zawsze zadba o rozjaśnienie wybranej przestrzeni pokoju, tym bardziej takiego, który mieści się na poddaszu. Takie rozwiązanie to stylowy i funkcjonalny wybór, który wprowadzi we wnętrze nastrojowy klimat i kameralną atmosferę. Jednocześnie różnorodność tych produktów, dostępnych na rynku daje ogromne możliwości dopasowania ich do każdego stylu i wnętrza.

Lampy w koszyku

Wybierając produkty z kategorii lamp, które są ogólnodostępne w firmowych sklepach, oraz marketach budowlanych, warto także odwiedzić sklep internetowy iluve.com, którego asortyment dopasowany jest do wszystkich potrzeb, a także stylu, w jakim wybrana lampa ma się odnaleźć. Nieograniczony design lub minimalistyczna klasyka to przekrój, który nie stwarza żadnych barier w doborze lamp, które mają dumnie rozjaśniać przestrzeń domowych zakątków, nawet tych wymagających.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here