Postanowienia wiosenne 2013

0
4400

Kobieca natura jest skomplikowana niczym budowa wielkiego centrum handlowego, zwłaszcza dla osoby, która się na tym nie zna. Codziennie przez nasze głowy przechodzi bowiem milion myśli. W co się dziś ubrać, co zjem na obiad, na jaki film pójść do kina. U kobiet, które mają rodziny, tych myśli i planów jest jeszcze więcej. Kto więc zrozumie kobietę lepiej niż inna kobieta? Fotograf kobieta!

 Wiosna zbliża się wielkimi krokami, więc czas na zmiany! To w jaki sposób wykorzystamy pierwsze promienie słoneczne i wiosenną atmosferę zależy tylko od nas. Właśnie z tej okazji w atelier fotograficznym Lindy Parys powstała ta niesamowita sesja zdjęciowa.

Niesamowita grafika, abstrakcja, kolor, oryginalne stylizacje i piękne kobiety pokazały, że wiosnę można chwytać garściami na różne sposoby! Na zdjęciach pojawiły się wiosenne postanowienia, które tak dobrze znamy! Pozbycie się zbędnych kilogramów, nowa garderoba, fryzura – z tym borykamy się po każdej zimie. Dziewczyny z Fu-Ku, we współpracy z graficzką Katarzyną Gwoździk, pokazały jednak, że można mieć dystans do siebie i swoich uprzedzeń. Pokazały, że warto wejść w nowy sezon z przymrużeniem oka! Niech każda z nas ma swoją wiosnę!

Zobacz również: Akcesoria z martwych zwierząt

|Modelki: Agata Kmieć, Marta Gajewska |Make-up, stylizacja, fryzury: Agnieszka Jarosz |Ilustracje: Katarzyna Gwoździk

|Foto: Linda Parys

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here