Skrzynki plastikowe składane i pojemniki plastikowe przemysłowe – najważniejsze mity

0
1743

W każdej firmie w pewnym momencie jej rozwoju, bardzo istotne stają się takie przedmioty jak skrzynki plastikowe składane, tudzież pojemniki plastikowe przemysłowe. Jakie mity krążą po internecie odnośnie ich wyboru? Warto się z nimi zapoznać, ponieważ dzięki temu zapewne unikniemy naprawdę bardzo wielu problemów.

1) Skrzynki plastikowe składane mogą być najtańsze, jakie znajdziemy

To nie jest prawda. Niektórzy przedsiębiorcy decydują się na absolutnie najtańsze możliwe produkty, co niestety czasem nie kończy się wcale dobrze. Przede wszystkim bowiem trzeba podkreślić,że produkcja opakowań z tworzyw sztucznych wysokiej jakości naprawdę całkiem znacząco różni się od tej z niskiej jakości. Generalnie zatem te nieco droższe skrzynki i pojemniki z plastiku mogą naprawdę dłużej wytrzymać, unieść większy ciężar, a także w ostatecznym rozrachunku naprawdę będą tańsze – nie trzeba ich będzie w końcu wymieniać co chwilę ani naprawiać.

2) Certyfikaty bezpieczeństwa to tylko marketing

Niektórzy też uważają, że certyfikaty bezpieczeństwa to nic innego jak marketing. Oczywiście, także nie jest to prawda i zdecydowanie lepiej jest inwestować w firmy, które posiadają takie certyfikaty niż w te, które ich nie mają. Te skrzynki z certyfikatami bowiem naprawdę są znacznie bezpieczniejsze zarówno dla pracowników, jak i dla przewożonego towaru. Nic nie wgniecie się podczas upadku takiej skrzynki, nie odpryśnie, nie pęknie tak, że zrani pracownika.To bardzo ważne i każdy przedsiębiorca zdecydowanie powinien o to zadbać. Kupując odpowiednie pojemniki naprawdę możemy zredukować straty oraz częstotliwość wypadków w pracy.

3) Pojemniki plastikowe przemysłowe wszystkie są takie same

No właśnie nie. Różnią się one między sobą nie tylko z uwagi na jakość i poszczególne parametry techniczne, lecz przede wszystkim na rozmiar o na rodzaj. Zupełnie inaczej wygląda produkcja opakowań z tworzyw sztucznych, które będą służyły do przewożenia elektroniki, inaczej tych, w których będą materiały niebezpieczne itp.

Co więcej, jeśli kupimy pojemniki plastikowe przemysłowe w nieodpowiednim rozmiarze, to będziemy mieć problem nie tylko i wyłącznie z tym, że będziemy mieć kiepsko zagospodarowany magazyn, lecz także z tym, że inne sprzęty np. wózki widłowe nie będą sobie radziły z takimi opakowaniami, a ponadto dużo stracimy na niezaładowanym do końca transporcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here