Szydełkowe czapki dla kotów

0
7769

Grudzień, brak śniegu i 10 stopni na plusie. W niektórych miejscach w Polsce bożonarodzeniowa pogoda spłatała niezłego figla. Ci, którzy mieli w zamiarze pochwalenie się wśród członków rodziny nowym nabytkiem w postaci superciepłego płaszcza, tę część garderoby musieli odłożyć do szafy i przywdziać coś lżejszego. Pieski, kotki i wszystkie inne pupile również nie musiały konfrontować niekorzystnych warunków pogodowych z każdą podwórkową toaletą…

Nie oznacza to jednak, że zwierzęcą modę należy odrzucić w kąt, bo jest duże prawdopodobieństwo, że zima jeszcze nas nawiedzi, nawet, gdyby miało być to w maju. Przyjrzyjmy się więc, co w tematyce nakryć głowy dla kotów piszczy, a szczególnie w dziale szydełkowych wyrobów handmade.

Na przykład w sklepie Bitch Knits na Etsy.com twój kot może na chwilę stać się prawdziwym entuzjastą aury zimowej, przywdziać punkową czapkę lub wełnianą lwią grzywę. Może stać się kimś, kto albo wzbudzi podziw, wynikający z misternej pracy autora czapek, albo tym, kto najzwyczajniej zostanie obśmiany przez samozwańczych krytyków mody lub obrońców praw zwierząt. Ale to chyba nieistotne. Grunt to niekonwencjonalny pomysł, który z powodzenim mogą wykorzystać wszystkie osoby kochające robótki ręczne.

Zobacz również: Szydełkowe czapki dla psów

Źródło: etsy.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here