Z umywalki w wygodną toaletkę – jak w kilku krokach zwiększyć funkcjonalność łazienki?

0
5411

Każdy z nas spędza wiele czasu szykując się do wyjścia. Poprawianie swojego wyglądu może być niekiedy irytujące, jeśli nie posiadamy w łazience odpowiedniej ilości miejsca na wszystkie niezbędne przybory i kosmetyki. Często winą takiej sytuacji nie jest niewystarczająca powierzchnia pomieszczenia, ale nasza nieumiejętność gospodarowania nią.

O tym, jak łatwo zmienić każdą umywalkę w funkcjonalną toaletkę, opowiedzą specjaliści z topsanit.pl

Blat naszym największym sojusznikiem

Codzienny makijaż, golenie się lub pielęgnacja są niezwykle trudne, jeśli nie możemy położyć wymaganych do tych czynności przedmiotów w zasięgu naszych rąk. Ciągłe wyciąganie kosmetyków z szafki nie tylko jest denerwujące, ale także prowadzi do intensywniejszej eksploatacji mebla. Jeśli posiadamy większą łazienkę warto więc rozpatrzeć możliwość zamontowania blatu pod umywalkę. Świetnie sprawdzą się tu wszystkie modele umywalek Bathco. Mają przeróżne kształty – od głębokich trapezowych mis, po płaskie owalne wgłębienia, dzięki czemu idealnie dopasowują się do wybranego przez nas blatu. Jeśli zdecydujemy się na mniejsze modele umywalek Bathco otrzymamy relatywnie dużo miejsca na ułożenie kosmetyków do codziennej pielęgnacji.

Wszystko do szaf!

Opcja z wykorzystaniem blatu nie każdemu musi przypaść do gustu, bowiem wiele osób preferuje ukrywanie rzeczy, zamiast ich eksponowania. Tu z pomocą przychodzą funkcjonalne szafki z umywalką Elita. Będą one dobrym rozwiązaniem w przypadku małych łazienek lub też takich, które mają niezbyt wymiarowe kształty. Dodatkowa szafka przyda się też na pewno każdemu, kto nie potrafi zapanować nad ilością posiadanych rzeczy w łazience. Zmieszczą się w nich bowiem nie tylko kosmetyki, ale również ręczniki czy środki czystości. Możemy wybierać między wieloma modelami szafek z umywalką Elita, jednak wybór będzie dotyczył głównie tych ze z drzwiczkami lub z szufladami. Te pierwsze dobrze sprawdzą się w przypadku przechowywania ręczników itd., drugie natomiast spodobają się pasjonatom pielęgnacji.

Odpowiedni wybór materiałów

Zarówno w przypadku blatów, jak i umywalek i baterii ważne jest, aby nasze codzienne zabiegi nie wpływały negatywnie na ich wygląd. Odporność na częste czyszczenie oraz powstawanie plam jest kluczem do tego, by przez wiele lat cieszyć się estetycznym wykończeniem naszej łazienki. W przypadku urządzeń łazienkowych prym w tym względzie od wielu lat wiodą baterie umywalkowe Kohlman, które wykonane są z niezwykle trwałych materiałów wysokiej jakości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here