Trendy w oświetleniu ogrodowym na rok 2017

0
3906

Przed nami kilka wyjątkowych miesięcy w roku, podczas których będziemy mogli rozkoszować się słońcem, ciepłem, przyrodą i możliwością wypoczywania we własnym ogrodzie. Jednak zanim zorganizujemy pierwszego grilla ze znajomymi lub spędzimy wieczór z lampką wina przed domem, to powinniśmy najpierw zadbać o wygląd ogrodu, by spędzanie w nim czasu było jeszcze przyjemniejsze.

Jednym z najistotniejszych elementów wystroju każdego ogrodu jest oświetlenie. Powinno się przede wszystkim ciekawie prezentować zarówno wtedy, gdy jest zapalone, jak i zgaszone oraz oczywiście również spełniać swoje podstawowe zadanie, czyli dostarczać przyjemnego światła.

Jakie oświetlenie ogrodowe będzie modne w tym roku?

Poszukując nowych lampek ogrodowych na rok 2017, należy zwrócić uwagę na panujące trendy, aby być zadowolonym z wyboru. Najciekawsze i modne oświetlenie ogrodowe w sklepie www.twojpasaz.pl jest dostępne od ręki, dlatego szczególnie polecamy to miejsce.

Obecnie bardzo modne są kolorowe lampki LED, które można zawiesić na murku, krzewach lub ogrodzeniu. Warto zwrócić uwagę na te modele, które nie tylko zachwycają kolorami, ale również mają nietuzinkowy kształt, jak na przykład lampki w kształcie małych latarenek. Inną modną propozycją są małe lamki łudząco przypominające słoiczki, które najlepiej prezentują się wtedy, gdy są rozłożone w ciągłej linii na tarasie lub kostce brukowej. Można je postawić na przykład po obu bokach drogi prowadzącej od furtki do drzwi wejściowych czy od bramy do garażu. Podobnie można wykorzystać inne modele lampek solarnych, na przykład te, które są wbijane do ziemi. Ich główną zaletą poza ciekawym wyglądem jest również oszczędność energii. Takie lampki nagrzewają się naturalnym światłem w ciągu dnia, by oddać je wieczorem i w nocy. Są bezobsługowe, ponieważ zapalają się automatycznie, gdy zapadnie zmrok.

Przy pomocy dobrze dobranego oświetlenia ogrodowego można całkowicie zmienić wygląd ogrodu, bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów. Wystarczy kupić eleganckie i modne lampki, a następnie znaleźć pomysł na to, gdzie je umieścić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here