Hotel w kształcie jelita

0
4412

Belgia zazwyczaj kojarzona jest z czekoladą, jednak skojarzenie to nie wyzwala pozytywnych emocji po wizycie w jednym z hoteli we Flandrii, który kształtem przypomina… ludzkie jelito grube. Mimo tego miejsce to, którego wygląd jest tak samo przerażający jak nazwa, jest odwiedzane przez wielu turystów. 

Nie trzeba być specem od marek, żeby wiedzieć, że CasAnus to nazwa, która w konfrontacji z obiektem hotelowym powoduje, że budynek noszący takie miano kojarzyć się może tylko z jednym – z przewodem pokarmowym. Ukształtowany w ogromnym jelicie ludzkim, hotel został zaprojektowany przez holenderskiego designera Joepa Van Lieshouta, w którym autor umieścił przestrzeń nawiązującą do człowieczych organów uwieńczoną gigantyczną repliką odbytu.

Nie każdy może sobie wyobrazić spędzenie wakacji w obiekcie który jest całkowicie poświęcony układowi pokarmowemu, jednak zaskakująco duża liczba osób zainteresowana jest takim doświadczeniem. Wnętrze hotelu nie jest takie złe, bo wyposażono je w podwójne łóżko, prysznic oraz centralne ogrzewanie. No i nie można narzekać na widoki za oknem!

Zobacz również: Dom Hobbita

Źródło: odditycentral.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here