Jaki papier toaletowy wybrać do firmy?

0
1611

Wybór odpowiednich środków czystości do łazienki wcale nie jest prosty. Dotyczy to również produktów, które są niezbędne w każdej firmie, takich jak papier toaletowy. Możemy bowiem znaleźć różnorodne rozwiązania dopasowane do potrzeb zarówno małych przedsiębiorców, jak i dużych fabryk. Jaki papier toaletowy wybrać, aby nie tylko spełniał on swoje zadanie, ale również był ekonomicznie uzasadniony? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tym artykule.

Czy duże rolki zawsze się opłacają?

Wielu producentów oferuje papier toaletowy w dużych rolkach. Pozostaje jednak pytanie, czy takie rozwiązanie rzeczywiście jest opłacalne. Ilość potrzebnego papieru toaletowego zależy nie tylko od liczby pracowników, ale również wielu rozwiązań logistycznych. Zanim podejmiemy decyzję w kwestii zakupu odpowiedniego wariantu, warto odpowiedzieć sobie na pytanie, kto będzie dbał o jego uzupełnienie. Jeżeli mamy wynajętą firmę, która na bieżąco sprząta i dokłada papier toaletowy, możemy zdecydować się na małe rolki. W przypadku, gdy tylko wyznaczone osoby mają dostęp do środków higienicznych, znacznie lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z opakowań mających zdecydowanie więcej listków.

Zalety korzystania ze składanego papieru toaletowego

Innowacyjną formą papieru toaletowego jest jej wersja składana. Jak w każdym wypadku ma ona swoje dobre i złe strony. Ze składanego papieru toaletowego chętnie korzystają właściciele nowoczesnych biurowców. Wynika to głównie z faktu, że w takim wypadku produkty zazwyczaj umieszczany jest w specjalnym podajniku. Zwolennicy papieru toaletowego składanego podkreślają, że korzystanie z tego rozwiązania jest znacznie bardziej higieniczne. Wybierając tę opcję, trzeba jednak wziąć pod uwagę, że dla niektórych gości, czy pracowników może ona okazać się problematyczna w użyciu. Nie zmienia to jednak faktu, że tego rodzaju papier często zastępuje również klasyczne ręczniki papierowe.

Wybierz rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w Twojej firmie

Wybierając papier toaletowy do firmy, warto wziąć także pod uwagę, jak wielu mamy pracowników. Jeżeli wiemy, że z toalety prawie zawsze ktoś korzysta, zdecydowanie bardziej polecane są klasyczne, duże rolki. Prowadząc działalność, która opiera się na spotkaniach biznesowych, możemy pozwolić sobie na nowoczesne rozwiązania takie jak składany papier toaletowy. Jeżeli zaś chodzi o produkty dostępne w małych rolkach, będzie to dobry wybór w firmach zatrudniających kilka osób. W takich wypadkach zakup papieru toaletowego o dużej ilości listków może okazać się nieopłacalny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here