Wszystkiego najlepszego dla przyjaciółek

0
2500

Jest taka osoba, która o kobiecie wie więcej, niż ona sama, jej mąż, rodzice i dzieci razem wzięci – to przyjaciółka. Znosi wszystko i jest absolutnie nie do zastąpienia. Warto więc czasem okazać jej więcej przywiązania i zaskoczyć ją naprawdę niezwykłym prezentem. Możliwości jest całe mnóstwo.

W nagrodę za cierpliwość

Cechą doskonałej przyjaciółki jest anielska wręcz cierpliwość. Przez cały czas musi słuchać opowieści o problemach i wyszukiwać najlepsze rady, dobrze więc, by przy jakiejś okazji mogła się odprężyć i nabrać sił na nowy sezon. Jeśli wierzyć propozycjom serwisu https://prezentmarzen.com/prezent-dla-przyjaciolki/ – a w tej materii naprawdę warto – to sprawę załatwi na przykład voucher na usługi kosmetyczne albo masaż. Warto też rozważyć rozszerzenie takiego prezentu i zadbać o przyjaciółkę – niech na masaż weźmie swojego faceta. Będą mieli chwilę dla siebie. To miły gest, zwłaszcza jeśli partner przyjaciółki też poczuje się ważny, nawet jeśli na co dzień nie jest częścią tej relacji. Poza tym – jaki by on nie był: skoro wybrała go sobie przyjaciółka, to przecież nie może być aż tak źle, prawda?

I coś na odreagowanie

Funkcja przyjaciółki jest stresująca. W końcu oznacza też branie na siebie odpowiedzialności za kogoś innego, a to zawsze spina i stresuje, a często wręcz niewyobrażalnie irytuje. I dobrze byłoby mieć jakiś wentyl bezpieczeństwa, coś, co pozwoli wypompować całą adrenalinę, żeby przy następnym spotkaniu dało się na spokojnie porozmawiać. I takie prezenty też są – ot, choćby skok z najwyższego komina w tej części świata albo lot szybowcem za samolotem. To zdecydowanie aktywność, po której już się nie ma ochoty na choćby słowo wyrzutów. Dla kogoś, kto większość dnia spędza w fotelu biurowym i jedyne, co przypomina skok na bungee, to upadek telefonu na kablu od ładowarki, takie ekstremalne przeżycia od czasu do czasu zdecydowanie stanowią urozmaicenie szarej rzeczywistości, a nie trzeba na nie przeznaczać zbyt wiele czasu. Warto więc zaproponować przyjaciółce skorzystanie z takiego ekspresowego wentyla bezpieczeństwa.

Nie tylko męska przyjaźń bywa szorstka

To prawda, co mówią: że facet, kiedy pokłóci się przyjacielem, powie mu to i owo o jego pochodzeniu i nim samym i na tym się skończy. Ale kłótnie z przyjaciółką to już nie są przelewki. Zanim więc doprowadzicie do nieplanowanych rękoczynów, to można rozładować napięcie dzięki prezentom w formie całkowicie nieprzypadkowego wyżycia się na sobie, ot na przykład na paintballu. To skutecznie łagodzi chęć do dalszej bitki i uzdrawia relację, choć ciało może jeszcze trochę boleć. Ale poważnie – to czasem naprawdę dobre rozwiązanie nie ze względu na charakter kogokolwiek, ale choćby dlatego, że dziś każdy ma dość stresu na co dzień. Może więc jako prezent dla przyjaciółki taka gra wcale nie jest głupia – pozwoli pozbyć się tego, co z dnia na dzień zaprząta głowę, aż w końcu nie można już myśleć o niczym poza problemami. Rolą przyjaciółek jest się przecież wspierać, ale nikt nie ograniczył katalogu sposobów udzielania tego wsparcia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here