WARSZAWA: Warsztaty wielkanocne

0
3136

Przywiązanie do szczegółu, to ważny element tworzenia estetycznego i oryginalnego wnętrza. Wielu z nas zadaje sobie pytania – od czego zacząć, jakie są zasady i jak je zastosować. Szczególną okazją są Święta Wielkanocne, kiedy to wyjątkowo zależy nam na tym,aby stworzyć harmonijne i wyróżniające się wnętrze. Zające, jajka, bazie – nic do siebie nie pasuje, a tradycja wymaga aby w domu pojawiło się wszystko. Jak okiełznać dylematy świątecznego stołu? O tym możecie dowiedzieć się już 28 marca, biorąc udział w warsztatach aranżacji wnętrz.

„Wielkanoc w błękicie” to pierwszy z cyklu unikalnych warsztatów aranżacji wnętrz. Warsztaty prowadzone są w formie ćwiczeń uzupełnione profesjonalnymi wykładami. Stworzone z myślą o tych wszystkich, którzy są zainteresowani aranżacją, stylizacjąi projektowaniem wnętrz.Porozmawiamy na temat najnowszych trendów, oraz praktycznego wykorzystania ich w stylizacjach. Nie zabraknie aranżacji, opartych o klasykę designu i rozmów na temat wykorzystania jej we współczesnych realiach. Pobłądzimy po mapie, stykając się z kolekcjami zarówno najlepszych skandynawskich marek, jak i unikatowych polskich projektantów. Podczas warsztatów, do dyspozycji uczestników przekazujemy katalogi znanych i cenionych marek z listy Top 10. Wykłady pozwolą zapoznać się z wybranymi kompozycjami znanych stylistów, oraz najlepszymi pomysłami i rozwiązaniami.

Zobacz również: JAJKO – wielkanocne pomysły

Warsztaty to odpowiedź dla wszystkich tych, którzy szukają pomysłu na obudzenie w sobie kreatywności.  Ich celem jest łączenie ludzi z pasją i stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń oraz nowych rozwiązań. Zapraszamy miłośników designu i aranżacji wnętrz, pragnących rozwinąć tą umiejętność. Będziemy aranżować stoły i nie tylko, a wszystko to w miłej atmosferze, przy aromacie kawy Cellini.

Zobacz również: Wielkanoc na biurku

Malabelle, to showroom, który powstał z miłości do drobiazgów i wszystkiego tego co nadaje wnętrzom zupełnie nowy charakter. Właścicielka – Anna Rusiniak-Malinowska starannie dobiera wszystkie produkty, które znajdują się w sprzedaży. Całość jest spójna i tworzy charakter, bliski sercu projektantki. Anna prowadzi także pełen inspiracji blog, znajdziemy w nim wiele cennych wskazówek i motywów do wykorzystania przy urządzaniu wnętrz.

„Wielkanoc w błękicie” Warsztaty aranżacji wnętrz, organizowane przez Annę Rusiniak-Malinowską, odbędą się w showroomie Malabelle.

28 marca, godzina 9:30

Malabelle, Polna 18/20, Warszawa

Materiały prasowe: Malabelle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here