Solidny partner w wyposażeniu warsztatów samochodowych

0
2526

Zarówno rozpoczynając, jak i już prowadząc działalność gospodarczą, ogromne znaczenie ma współpraca z rzetelnymi dostawcami. Szczególnie gdy chodzi o maszyny, sprzęt i urządzenia, od których zależy nasza własna praca. W przypadku prowadzenia warsztatu samochodowego nie możemy sobie pozwolić na zakup sprzętu słabej jakości. Ważne, aby był sprawny, a w przypadku awarii możliwe było szybkie skorzystanie z usług serwisu.

Gdzie szukać dostawcy wyposażenia warsztatów samochodowych?

Przez wiele lat nasze społeczeństwo ceniło sobie współpracę z firmami zagranicznymi. Ten sposób myślenia był w zasadzie uzasadniony. Wolny rynek umożliwił jednak prowadzenie prawdziwej przedsiębiorczości w Polsce. Właśnie wtedy, bo w 1991 roku w Solcu Kujawskim powstał jeden z największych polskich dostawców części motoryzacyjnych, czyli firma Autos. Firma funkcjonuje do dziś i, co ważne, rozwija się dynamicznie.

Przez te niespełna trzydzieści lat firma rozwinęła swoją działalność i zdobyła zaufanie klientów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Sukces firmy wynika z ciągłej realizacji postawionej sobie misji, którą jest „za­pew­nie­nie klien­tom swo­bod­ne­go i spraw­ne­go do­stę­pu do naj­wyż­szej ja­ko­ści pro­duk­tów – czę­ści zamien­nych do sa­mo­cho­dów cię­ża­ro­wych, na­czep, przy­czep, au­to­bu­sów i ele­men­tów wy­po­sa­że­nia warsz­ta­tów oraz usług ser­wi­so­wych ofe­ro­wa­nych na naj­wyż­szym po­zio­mie”.

Co istotne, firma Autos, posiada 84 oddziałów. Jest to zatem co najmniej kilka oddziałów w każdym województwie. Asortyment jest bardzo szeroki i powiększa się wraz z zapotrzebowaniem klientów.

W co można wyposażyć warsztat samochodowy?

Samochody ciężarowe i osobowe jeżdżące po polskich drogach są w różnym wieku i stanie technicznym. Do właściwego ich serwisowania niezbędny jest szeroki wachlarz urządzeń naprawczych.

Jeśli chodzi o wyposażenie warsztatów, to w ofercie Autos znajdują się między innymi:

  • agregaty prądotwórcze,
  • urządzenia do autodiagnostyki (Jaltest, Bosch, Wabco, Truck Se­rvi­ces, Hal­dex czy Sun),
  • sprzęt służący do serwisu klimatyzacji,
  • narzędzia wulkanizacyjne, takie jak: urządzenia do obsługi ogumienia, montażownice, myjki do czyszczenia kół, podnośniki, klucze do kół, wyważarki, wózki,
  • meble do warsztatów samochodowych (na przykład: wózki narzędziowe, skrzynie, szafki, regały, półki, taborety, platformy, stojaki, leżanki, drabiny, koce),
  • ręczne narzędzia warsztatowe (Beta, JTC AutoTools, Condor Tools, Ks Tools).

W sprzedaży są zarówno poszczególne elementy wyposażenia, jak i kompletne zestawy. Autos proponuje także wygodną, trwałą i funkcjonalną odzież roboczą firmy Beta. Są to kombinezony, kamizelki, spodnie i kurtki.

Liczy się nie tylko wyposażenie, ale również szkolenie z jego obsługi

W związku z ciągłym rozwojem branży motoryzacyjnej, duże znaczenie mają różnego rodzaju szkolenia. Udział w szkoleniach pozwala na ciągłe bycie na bieżąco oraz poznanie nowych trendów i rozwiązań w zakresie wyposażenia warsztatów.

Autos proponuje szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe w wielu sferach. Oferta szkoleniowa obejmuje między innymi: pneumatykę, układy benzynowe, diagnostykę, naprawę skrzyni biegów, klimatyzacji silników diesla, asystenta pasa ruchu lub adaptacyjnego tempomatu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here