Konkurs MODNY DESIGN | WYNIKI

25
5575

Czasami zdarza się, że z łóżka wstajemy lewą, narzekamy, dopada nas okropny konsumpcjonizm lub nie jesteśmy na „ty” z ekologią. Każdy człowiek ma przecież większe grzechy i grzeszki, ale na dłuższą metę negatywny stosunek do całego świata, który często siedzi gdzieś w naszym wnętrzu, staje się to nie do zniesienia. Dlatego razem z marką Modny Design rozpoczynamy konkurs, w którym można wygrać 4 zawieszki przypominające o tym, że bycie dobrym człowiekiem, żyjącym w zgodzie ze światem, rozwija osobowość. 

Modny Design to miejsce, w którym liczy się wyobraźnia. Pasja, otwarty umysł i niepohamowana chęć wyzwalania ekspresji twórczej. Dlatego w sklepie internetowym Modnydesign.pl można znaleźć szeroki wachlarz różnego rodzajów produktów, które upiększają i zmieniają życie codzienne. Od biżuterii, po przypinki i breloczki.

WYNIKI

Informujemy, że nagrody w konkursie otrzymują:

Dominika Łukasik

Joanna Kasprzak

Kamila Kliszczyńska-Teleon

Marcelina Rzepa

 

Serdecznie gratulujemy!

NAGRODY

2 x śmieszna zawiesza dymek proekologiczna (30x40mm)

2 x śmieszna zawieszka dymek przeciwdziałająca konsumpcjonizmowi (30x40mm)

 

 

CZYTAJ REGULAMIN KONKURSU                                                              Więcej konkursów na Łowcakonkursów.pl

25 KOMENTARZE

 1. Najbardziej nie cierpię sytuacji, kiedy stoję w Netto w kolejce, przedemną full ludzi, a działa tylko jedna kasa. To mnie doprowadza do szewskiej pasji. Sytuacja ma przeważnie wtedy miejsce, gdy się
  spieszę, nie mam czasu, a mąż czeka w domu na obiad.

 2. Najbardziej nie cierpię sytuacji, kiedy ktoś jest dwulicowy, rozmawia ze mną i mówi,że ta i ta osoba to jest taka, a taka a potem chwilę później wchodzi w tyłek gadając tej osobie coś na kogoś innego byle tylko się przypodobać.

 3. Najbardziej nie cierpię sytuacji, kiedy wstaje rano myślę że jest 8 a jest 12, kiedy chcę nakarmić moje pandy a one mówią że nie są głodne, kiedy autobus przyjeżdża za wcześnie lub długo się spóźnia, kiedy śpiewam a Beyonce mówi że nie najlepiej mi to wychodzi, kiedy nie pozwalają mi używać czarów poza Hogeartem, kiedy chcę spać a mój mózg nie, kiedy wychodzę na dwór a niedbalscy właścicieli swoich pupili nie sprzątają po nich, kiedy zamawiam kawę i dostaję zimno, kiedy mam dobry humor a ktoś mi go bezczelnie i złośliwie psuje a no i kiedy Borys Szyc wydzwania do mnie co ranek z pytaniem czy może pożyczyć cukier..

 4. Najbardziej nie cierpię sytuacji
  Kiedy, wstaję rano i nie ma kawy.
  Bez niej mam cały dzień nieciekawy,
  Kiedy chcę szybko wyjść z domu,
  a nie mogę znaleźć kluczy od mieszkania
  i wtedy zaczyna się bieganina i ich poszukiwania.
  Kiedy pies chce wyjść, a jest zimno, ciemno i minus 20,
  ale cóż trzeba iść, nawet w największych boleściach.
  Kiedy chcę kupić piękne buty, a na karcie nie ma ani jednego pieniążka,
  i kiedy ktoś mi zdradzi jak się skończy, trzymająca w napięciu książka;)

 5. Najbardziej nie cierpię sytuacji, kiedy dzwoni telefon a ja akurat pomalowałam paznokcie, kiedy dzień po zakupie wyszukanych butów, są one w nowej niższej cenie, kiedy pani musi zmienić rolkę w kasie, akurat kiedy jest moja kolej, kiedy wyjmę parasolkę z torebki i akurat wtedy pada, kiedy w końcu zdecyduje się sięgnąć po ostatnie ciastko na talerzu i akurat wtedy ktoś inny postanawia to samo….. Ale tak naprawdę najbardziej nie lubię sytuacji kiedy nie wygrywam konkursu.

 6. Najbardziej nie cierpię sytuacji, kiedy zbliża się koniec miesiąca a trzeba mojemu rocznemu dziecku zakupić środki do higieny i do pielęgnacji a tu się okazuje, że w portfelu zostało troszkę pieniędzy, a przecież do 10tego jeszcze troszkę czasu pozostało.. Ale na szczęście są ludzie którzy potrafią wyciągnąć pomocną dłoń i zawsze pomogą w trudnych sytacjach.

 7. Najbardziej nie cierpię sytuacji, kiedy zbliża się koniec miesiąca a trzeba mojemu rocznemu dziecku zakupić środki do higieny i do pielęgnacji a tu się okazuje, że w portfelu zostało troszkę pieniędzy, a przecież do 10tego jeszcze troszkę czasu pozostało.. Ale na szczęście są ludzie którzy potrafią wyciągnąć pomocną dłoń i zawsze pomogą w trudnych syutacjach.

 8. Najbardziej nie cierpię sytuacji, kiedy zbliża się koniec miesiąca a trzeba mojemu rocznemu dziecku zakupić środki do higieny i do pielęgnacji a tu się okazuje, że w portfelu zostało troszkę pieniędzy, a przecież do 10tego jeszcze troszkę czasu pozostało.. Ale na szczęście są ludzie którzy potrafią wyciągnąć pomocną dłoń i zawsze pomogą w trudnych sytuacjach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here