Wioska Fantasy

0
3154

A gdyby tak mieszkanie w wielkomiejskim bloku zamienić na szałas pod lasem? Bez centralnego, łazienki, internetu, za tu z ogromną balią na 6 osób zamiast wanny i wielkim paleniskiem, przy którym można samodzielnie przyrządzać potrawy? Mogłoby się wydawać, że w dobie rozwoju techniki ciężko byłoby się nagle przenieść do średniowiecznych czasów. Tymczasem niedaleko Przemyśla powstaje Wioska Fantasy…

Wioska Fantasy to projekt zainicjowany przez młodych ludzi mieszkających w okolicach wsi Kuńkowce koło Przemyśla. Wszystko tu jest z drewna, do najbliższego sklepu jest 15 min. drogi, a żeby w nocy było ciepło, trzeba porządnie rozpalić wielkie palenisko. Idea tego miejsca jest jasna – przenieść świat fantasy i gier komputerowych do rzeczywistości.

Obecnie w wiosce mieszka grupa pasjonatów, która życie w cywilizacji zamieniła na ściśle połączone ze swoim hobby. Dzięki budowie tej osady wszystkie ich marzenia znalazły swoje miejsce w realnym świecie, a pomysł wcielenia się w rolę średniowiecznych mieszkańców stał się pomysłem na życie. Do czasu, gdy wioska nie nabierze ostatecznego wyglądy, miejsce to można zwiedzać bezpłatnie, wystarczy tylko zapowiedzieć się telefonicznie lub mailowo. A Designsekcja mocno kibicuje całej inicjatywie!

Zobacz również: Mieszkać w domu hobbita…

Źródło: facebook.com/wioskafantasy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here